Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Decyzji Kredytowych i Leasingu

BNP Paribas Bank Polska S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • podejmowanie decyzji kredytowych w ramach posiadanych kompetencji decyzyjnych;

  • rekomendowanie niestandardowych decyzji kredytowych;

  • ocena merytoryczna wniosków kredytowych;

  • ocena zdolności kredytowej klienta;

  • pozyskiwanie i analiza informacji o wnioskodawcy dostępnych w zewnętrznych bazach danych;

  • weryfikacja zgodności ze stanem faktycznym przedstawionych przez wnioskodawcę informacji i dokumentów;

  • weryfikacja historii kredytowej wnioskodawcy.

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie w analizie wniosków i podejmowaniu decyzji kredytowych;

  • umiejętność analitycznego myślenia;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • wsparcie, wiedzę i pomoc przełożonych;

  • możliwość rozwoju kariery na ścieżce eksperckiej lub menedżerskiej w różnych obszarach Banku;

  • realny wpływ na strategię i wyniki realizowanych projektów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

BNP Paribas to bank zmieniającego się świata i jeden z największych banków w Polsce. Oprócz szeregu produktów finansowych oferujemy Ci także pracę. Wiemy, jak rozwijać Twoją karierę. Mamy szereg benefitów, które pozwolą pracować Ci w przyjaznym środowisku. Słuchamy, to jedna z naszych najważniejszych cech. Chcesz i lubisz zmieniać? Dołącz do nas.

Przewiń do profilu firmy