Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Diagnostyki

Ecol Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  • Podmiejska 71A, Rybnik
    Rybnik, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Podmiejska 71A

Rybnik

Twój zakres obowiązków

  • analiza i interpretacja wyników badań olejów, smarów, płynów eksploatacyjnych,

  • kontakty z klientem w celach doradczych,

  • przygotowywanie prezentacji,

  • aktualizacja baz danych,

  • prowadzenie szkoleń z zakresu diagnostyki olejowej i inżynierii smarowniczej.

Nasze wymagania

  • studia wyższe o kierunku: mechanika i budowa maszyn, chemia lub energetyka,

  • znajomość zagadnień mechaniki i budowy maszyn,

  • znajomość zagadnień diagnostyki olejowej,

  • znajomość innych technik diagnostycznych maszyn i urządzeń,

  • zdolności analityczne,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • motywacja i chęć do zdobywania doświadczenia,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,

  • prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę na pełny etat,

  • opiekuna i pełne szkolenie wdrożeniowe,

  • możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • ubezpieczenie NNW oraz dobrowolne ubezpieczenie na życie,

  • dostęp do pracowniczego programu emerytalnego,

  • kartę MuliSport,

  • świadczenia ujęte w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych: premie świąteczne, nieoprocentowane pożyczki oraz wyprawka szkolna, mikołajki,

  • dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

Dołączając do zespołu będziesz wsparciem w prowadzeniu projektów czyszczenia maszyn i urządzeń energetycznych, rurociągów parowych, nowych oraz modernizowanych instalacji energetycznych i innych.

Przewiń do profilu firmy