Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. Digital Marketing

Unum Życie TUiR S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie działań digital marketingowych zwiększających świadomość marki i wspierających sprzedaż.

  • Zarządzanie stroną internetową spółki oraz Intranetem.

  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi przy realizacji działań (agencje, graficy, montażyści).

  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie realizacji strategii biznesowej.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 1 rok).

  • Doświadczenie w prowadzaniu i moderacji kanałów w mediach społecznościowych.

  • Znajomość zasad działania kanałów komunikacji marketingowej.

  • Umiejętność tworzenia treści na potrzeby komunikacji w Internecie.

  • Znajomość zasad działań z zakresu SEO i SEM.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Mile widziane

  • Chęć rozwoju w obszarze digital marektingu.

  • Umiejętność pracy z wieloma partnerami równocześnie.

  • Doświadczenie w obszarze tworzenia stron internetowych.

  • Zrozumienie specyfiki pracy na rynku regulowanym (sektor ubezpieczeniowy, finansowy, organizacje pozarządowe).

To oferujemy

  • Umowę o pracę.

  • System kafeteryjny.

  • Prywatna opieka medyczna.

  • Zniżki na bilety do kina i teatru.

  • Biuro w centrum miasta.

  • Świadczenia socjalne.

  • Ubezpieczenie grupowe.

  • Dofinansowanie wakacji.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • system kafeteryjny