Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. digital marketingu

SOLUTION PARTNERS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Interesujesz się marketingiem i chcesz się rozwijać na tym polu u boku doświadczonego marketera? Zapewniamy pakiet szkoleń i duże możliwości rozwoju. Młodszy specjalista ds. digital marketingu będzie wspierać komunikację funduszu Solution One oraz działania marketingowe dla wybranych projektów inwestycyjnych funduszu, m.in. z branży turystycznej oraz fintech.

  • Obowiązki:

  • Analiza rynku i konkurencji

  • Prowadzenie kont społecznościowych

  • Aktualizacja stron www

  • Tworzenie treści reklamowych oraz content marketingowych (teksty + proste grafiki/wideo)

  • Wsparcie działań reklamowych (ustawianie i optymalizacja płatnych kampanii)

  • Raportowanie, monitoring i optymalizacja działań marketingowych

  • Wsparcie administracyjne

  • Współpraca z innymi Działami oraz zewnętrznymi współpracownikami

  • Wsparcie działań PR

  • Wsparcie w obszarze relacji z mediami

  • Obsługa narzędzi marketingowych

  • Koordynacja eventów marketingowych

Nasze wymagania

  • Pasja i zainteresowanie marketingiem, w tym nowościami technologicznymi w obszarze marketingu

  • Bdb znajomość pakietu Microsoft Office oraz głównych narzędzi Google Suite

  • Łatwość w obsłudze nowych programów i aplikacji internetowych

  • Chęć rozwoju w obsłudze narzędzi marketingowych, np MailerLite / Freshmail

  • Hubspot, FB Business Manager, LinkedIn Campaign Manager, Google Ads, Google Analytics, Google Tag Manager, Google Data Studio + wtyczki do automatyzacji danych z Google Sheets, Canva, Prowly, Brand24, SEMRush, Wordpress

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Bdb organizacja pracy

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Lekkie pióro, dokładność, tzw. oko do literówek

  • Mile widziane umiejętności graficzne i/lub fotograficzne

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

  • Duże możliwości rozwoju

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Przyjazną atmosferę i zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie

  • Szkolenia i kursy

  • Możliwość realizacji swoich pomysłów

O nas

Fundusz hedgingowy Solution One inwestuje w oparciu o autorską strategię Smart Hedge®. W 2021 r. zdobył nagrodę Invest Cuffs dla Funduszu Inwestycyjnego Roku (za rok 2020).