Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Digital Marketingu

EPROSUMENT S.A.O firmie

5 5506 250 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie i optymalizacja kampanii w Social Mediach (Facebook, Instagram, Twitter, YouTube)

  • administrowanie stron www (strona korporacyjna, landing pages)

  • analiza, monitorowanie i tworzenie raportów kampanii (Brand24, Google Analytics, Facebook Ads)

  • działania SEO/SEM

  • optymalizacja i analiza GoogleAds

  • tworzenie opisów i tekstów marketingowych

  • realny udział w budowaniu strategii

Nasze wymagania

  • znajomość Menadżera Reklam Facebooka

  • znajomość Google Ads

  • umiejetność posługiwania się CMS (Wordpress, Joomla)

  • kreatywne operowanie słowem w tworzonych tekstach

  • zaangażowania w projekty marketingowe, PR-owe, CSR-owe

  • zainteresowania w obszarze social mediów, reklamy internetowej, analityki

  • otwarta postawa dla nowych projektów

  • aktywne uczestnictwo w spotkaniach marketingowych

Mile widziane

  • umiejętności graficzne

  • umiejętności podstawowego montażu wideo

  • własna działalność internetowa (blog, kanał YouTube, profil Instagram)

  • portfolio prowadzonych kampanii / profili społecznościowych

To oferujemy

  • praca w organizacji z zielonym systemem zarządzania (liczy się pracownik i dobra współpraca między ludźmi oraz cele długoterminowe)

  • udział w tworzeniu energetycznej rewolucji w Polsce

  • praca w jednej z najbardziej dynamicznych i stabilnych branż

  • przynależność do społeczności dbającej o środowisko

  • profesjonalny sprzęt do pracy

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

EPROSUMENT S.A.

Jesteśmy spółką akcyjną działającą w branży OZE. Powstaliśmy z troski o środowisko i chęci zmian polskiej energetyki. Pragniemy tworzyć niezależność energetyczną gospodarstw domowych oferując wysokowydajne instalacje fotowoltaiczne oraz firm dostarczając słoneczną energię z farm fotowoltaicznych. Choć takie są nasze cele biznesowe to zawsze najważniejszym elementem eprosumenta są ludzie. Dlatego dołącz do nas i twórz z nami słoneczną energię !

Przewiń do profilu firmy