Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. dokumentacji i rozliczeń

Heritage Real EstateO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat, Część etatu
  • Młodszy specjalista (Junior)
„Heritage Real Estate S.A. należy do niezależnego holdingu HRE Investments. Opierając się na wiedzy i unikalnym doświadczeniu, płynącym z wielu zrealizowanych z sukcesem projektów przez ostatnie lata, tworzymy wyselekcjonowane możliwości inwestycyjne, których celem jest budowa dobrobytu, bezpieczeństwa, a przede wszystkich dziedzictwa naszych Klientów. Do naszego zespołu poszukujemy ambitnych i zmotywowanych partnerów, dla których tak jak dla nas, Klienci stanowią najwyższą wartość. Osób charakteryzujących się wysoką kulturą osobistą i biznesową. Posiadających doświadczenie z segmentu Private Banking oraz Business Consulting, którym nie jest obce zaspokajanie najbardziej wygórowanych potrzeb i oczekiwań Klientów. Partnerów, którzy razem z nami wezmą wspólną odpowiedzialność w wyznaczaniu nowej, najwyższej jakości obsługi Inwestora jaką daje Heritage Real Estate S.A.”

Zakres obowiązków:

  • Procesowanie i sporządzanie dokumentów według ustalonych standardów,
  • Rozliczanie umów,
  • Wpisywanie danych do systemów,
  • Selekcja i archiwizacja dokumentów,
  • Wykonywanie samodzielnych zadań przydzielonych przez przełożonego,
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Outlook, Word),
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane),
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane),
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków,
  • Komunikatywność, asertywność, łatwość przyswajania wiedzy.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Umowę o pracę lub zlecenie, możliwość zatrudnienia na część etatu,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Przyjazną atmosferę w zaangażowanym i perspektywicznym zespole,
  • Pyszną kawę i herbatę oraz 2 razy w tygodniu owoce,
  • Opieka medyczna Enel-med.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy