Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Dokumentacji Produkcyjnej

Biofarm

  • Wałbrzyska 13, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Biofarm

Wałbrzyska 13

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie działu produkcji w realizacji zleceń produkcyjnych,

  • zabezpieczenie surowców pod bieżącą produkcję,

  • monitorowanie stanu zapasów surowców,

  • tworzenie i opiniowanie dokumentacji produkcyjnej,

  • zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów związanych z procesem wytwarzania,

  • sporządzanie zestawień, harmonogramów, raportów i analiz wydajności,

  • wprowadzanie danych do systemu,

  • rozliczanie dokumentacji produkcyjnej,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,

  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • biegłą znajomość MS Office zwłaszcza Excel,

  • znajomość systemu SAP (mile widziana),

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • umiejętność pracy pod presją czasu i efektywnego, planowania pracy,

  • łatwość przyswajania wiedzy,

  • inicjatywa, samodzielność w podejmowaniu działań.

To oferujemy

  • nowoczesny park maszynowy

  • wyzwania i projekty w obszarze utrzymania ruchu oraz inwestycji

  • umowa o pracę – brak okresu próbnego

  • atrakcyjny pakiet medyczny i socjalny

  • platforma społecznościowo-grywalizacyjna

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci