Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Dokumentacji Technicznej

DEC Poland Tekpro Sp. z o.o.

  • Korczaka 37, Wolności, Mielec
    Mielec, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Korczaka 37

Wolności

Mielec

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie dokumentacji technicznej, oraz nadzór, przegląd i ocena dokumentacji,

  • weryfikacja poprawności certyfikatów materiałowych,

  • współpraca z działem technicznym,

  • nadzorowanie dostawców zewnętrznych pod kątem aktualności wymaganej dokumentacji,

  • przygotowanie protokołów i raportów kwalifikacyjnych dla urządzeń oraz procesów,

  • współpraca z klientem i innymi działami w ramach przeprowadzanych walidacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne,

  • doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • mile widziana znajomość norm i standardów jakości w procesach produkcyjnych,

  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office.

To oferujemy

  • pracę w projektach dla największych firm z branży farmaceutycznej, spożywczej i chemicznej w Polsce i za granicą,

  • rozwój zawodowy u boku doświadczonych specjalistów w zgranym Zespole,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • dofinansowanie do karty Multi Sport,

  • program opieki medycznej,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • spotkania integracyjne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • pikniki rodzinne

Czy chcesz pracować w firmie należącej do międzynarodowej grupy?

Branża techniczna nie jest Ci obca?

Lubisz pracę z dokumentacją techniczną?

Ta oferta jest dla Ciebie!

Nasza praca posiada strategiczny potencjał dla funkcjonowania wielu gałęzi przemysłu, co stwarza wobec nas wymóg ciągłego rozwoju,​ dlatego poszukujemy nowych osób do  naszego działu Jakości na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy