Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Dokumentacji Technicznej Wyrobów

Śnieżka SAO firmie

  • Brzeźnica (pow. dębicki)

    Brzeźnica (pow. dębicki), podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z biurami tłumaczeń przy tworzeniu dokumentacji na rynki eksportowe

  • Opracowywanie dokumentacji produktowej wymaganej na rynkach eksportowych

  • Współpraca z Działem Eksportu i dystrybutorami przy weryfikacji treści językowych dokumentacji technicznej

  • Prowadzenie ewidencji opracowanej dokumentacji technicznej – kart technicznych oraz treści oznakowania

  • Współpraca z Działem Marketingu, Działem Exportu przy projektowaniu opakowań i etykiet

  • Koordynowanie prac związanych z prawidłowym oznakowaniem wyrobów przeznaczonych na rynki eksportowe

  • Zajmowanie się certyfikacją wyrobów na rynkach eksportowych

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie wyższe

  • Swobodnie komunikujesz się zarówno w języku angielskim jak i rosyjskim

  • Znasz MS Office jak własną kieszeń, a wyszukiwanie i przetwarzanie danych nie stanowi dla Ciebie problemu

  • Jesteś osobą komunikatywną i lubisz pracować z innymi ludźmi

  • Analizujesz swoją pracę i zauważasz to, co umyka innym

  • Istotne są dla Ciebie terminowość oraz rzetelność w wykonywaniu swoich obowiązków

  • Otwarcie mówisz o swoich pomysłach

  • Jesteś proaktywny/a i samodzielny/a w działaniu

  • Dobra organizacja swojej pracy to Twoja codzienność

  • Zmiana Cię nie paraliżuje, lecz daje przestrzeń do nowych rozwiązań

  • Ciągle podnosisz sobie poprzeczkę, by sięgać wyżej i wyżej

To oferujemy

  • Umowę o pracę w miejscu pełnym pasji do barw

  • Wiedzę i doświadczenie – dostęp do warsztatów, zajęć językowych, szkoleń i narzędzi pomagających rozwijać Twoje kompetencje zawodowe

  • Udział w ciekawych, także międzynarodowych projektach

  • Konkurencyjne wynagrodzenie dopasowane do Twojego doświadczenia i osiągnięć

  • Zielone światło na realizację własnych, kreatywnych pomysłów

  • Wpływ na podejmowane decyzje biznesowe – u nas każdy głos ma znaczenie!

  • Przyjazne miejsce pracy, gdzie cenimy otwartą komunikację

  • Elastyczny pakiet benefitów – możesz dopasować go do swoich potrzeb. Dzięki internetowej platformie masz dostęp do m.in. kart MultiSport, ofert kulturalnych, sklepów, wyjazdów indywidualnych. Jeśli masz fokus na zdrowie – mamy dla Ciebie również prywatną opiekę medyczną

  • Pracę w biurze w Brzeźnicy, z opcją 1 dzień/tyg. home office

  • Dobry i szybki dojazd – nasze biuro mieści się niedaleko zjazdu z autostrady A4

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

Śnieżka SA

W Śnieżce od zawsze liczy się pasja do barw. Już od ponad 35 lat z entuzjazmem tworzymy kolory, które ubarwiają miliony domów i mieszkań w kilkudziesięciu krajach. Jak wygląda u nas praca na co dzień? Jest zespołowo, gwarno, dynamicznie. Nie lubimy barier

i stawiamy na otwartą komunikację. Nasze DNA to wartości organizacyjne, które wyznaczają nam kierunek działania i pomagają osiągać zamierzone cele.

Uwielbiamy rozwijać talenty, więc jeśli czujesz, że to może być Twoje miejsce, a nasze wartości są Twoimi wartościami - dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy