Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. dokumentacji

PPF Hasco-Lek SAO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • ewidencjonowanie, dystrybuowanie i archiwizowanie regulacji spółek z Grupy HASCO, w tym dokumentacji związanej z systemami zarządzania jakością,

  • udział w opracowywaniu, opiniowaniu, aktualizowaniu dokumentacji spółek z Grupy HASCO,

  • tworzenie powiązań pomiędzy dokumentacją z różnych obszarów działania,

  • przeprowadzanie okresowych przeglądów dokumentacji,

  • udział w opracowywaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań w spółkach Grupy HASCO,

  • obsługę aplikacji do udostępniania dokumentacji i pracę z systemem ERP,

  • współpracę z innymi komórkami organizacyjnymi.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, mile widziani absolwenci polonistyki,

  • minimum roczne doświadczenie zawodowe związane z pracą biurową,

  • doświadczenie w zarządzaniu dokumentacją za pomocą baz danych i aplikacji,

  • bardzo dobra znajomość MS Office (szczególnie Excel, mile widziana znajomość Accessa),

  • dokładność oraz skrupulatność przy wykonywaniu powierzonych zadań,

  • wysoka kultura wypowiedzi i komunikatywność,

  • umiejętność pracy wielozadaniowej w warunkach stresu, częstych zmian i pod presją czasu,

  • nastawienia na skuteczną realizację celu.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • umowę o pracę na pełen etat,

  • możliwość realizacji ambitnych zadań i ciekawych projektów,

  • zespół współpracowników gotowych dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem zawodowym.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • spotkania integracyjne

  • paczki świąteczne

  • działania rozwojowe i szkolenia

  • rekrutacje wewnętrzne

  • onboarding ogólnofirmowy online

  • udział w wydarzeniach sportowych

  • biblioteczka Hasco

  • wakacje we własnym ośrodku nad morzem

  • opcja częściowej pracy zdalnej na wielu stanowiskach

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

  • nagrody za staż pracy

PPF Hasco-Lek SA

Jesteśmy czołowym producentem najwyższej jakości leków, suplementów diety oraz produktów medycznych. Prowadzimy także zaawansowane badania w dziedzinie nauk medycznych oraz farmacji. Działamy w oparciu o całkowicie polski kapitał i na rynku funkcjonujemy z sukcesami już od ponad trzydziestu lat.

Przewiń do profilu firmy

Co zrobić, by do nas dołączyć?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij „Aplikuj” i prześlij nam swoje aktualne CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.