Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. DWH

CPF Poland

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

CPF Poland

Zajęcza 2b

Śródmieście

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • QlikSense

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie, projektowanie i testowanie raportów i pulpitów nawigacyjnych analizy biznesowej w oparciu o wymagania użytkowników (narzędzia QlikSense),

  • Współpraca z klientem wewnętrznym w celu zebrania specyfikacji danych i wymagań dotyczących raportów,

  • Skuteczne tłumaczenie wymagań raportowania użytkowników końcowych na funkcjonalne dokumenty projektowe,

  • Dostarczanie najlepszych praktyk i standardów w zakresie projektowania, opracowywania i dostarczania rozwiązań analitycznych,

  • Zapewnienie ciągłości pracy platformy QlikSense,

  • Zapewnienie spójności danych,

  • Parametryzacja i optymalizacja źródeł danych,

  • Wsparcie użytkowników w ramach platformy,

  • Współpraca z dostawcą,

  • Aktywne uczestniczenie w projektach rozwojowych i optymalizacyjnych hurtowni.

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy z QlikSense, mile widziani również studenci,

  • Znajomość architektury platformy QlikSense,

  • Praktyczne doświadczenie w opracowywaniu wizualizacji QlikSense, dashboardingu i modelowaniu danych,

  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji, projektowaniu, rozwoju i wdrażaniu za pomocą QlikSense,

  • Doświadczenie w integracji danych poprzez wyodrębnianie, przekształcanie i ładowanie danych z różnych źródeł,

  • Silne zdolności analityczne oraz umiejętność rozumienia i tłumaczenia złożonych i zaawansowanych wymagań funkcjonalnych, technicznych i biznesowych na wykonywalne projekty architektoniczne,

  • Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów technicznych,

  • Silne umiejętności komunikacyjne w zakresie dostarczania technicznych spostrzeżeń oraz trafnej interpretacji raportów danych,

  • Umiejętność rozumienia i zaspokajania wymagań klienta wewnętrznego,

  • Dobra znajomość języka SQL oraz agregacji danych z wielu źródeł,

  • Otwartość na naukę,

  • Umiejętność dzielenia się wiedzą.

Mile widziane

  • Znajomość logiki i architektury relacyjnych i nierelacyjnych baz danych.

To oferujemy

  • Praca w stabilnej firmie z tradycjami,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z pakietem benefitów,

  • Dostęp do Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,

  • Program rekomendacji pracowników – możliwość uzyskania dodatkowego bonusa finansowego za polecenie osób do pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Prześlij do nas swoją aplikację

2

Analiza Twojej aplikacji

3

Skontaktujemy się z Tobą

4

Rozmowa rekrutacyjna

5

Informacja zwrotna

CPF Poland

CPF (Charoen Pokphand Foods Plc) jest światowym liderem w sektorze rolno-spożywczym. To największy producent pasz i krewetek na świecie oraz znajduje się w wśród trzech największych producentów drobiu i wieprzowiny. CPF Poland to polski oddział organizacji, który od 2017 roku konsekwentnie zwiększa swój udział w sektorze FMCG. Firma dostarcza na rynek najwyższej jakości produkty spożywcze.

Przewiń do profilu firmy