Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. dyspozycji materiałowej

Viessmann Technika Grzewcza

  • Jaworzyńska 289, Legnica
    Legnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Jaworzyńska 289

Legnica

Twój zakres obowiązków

  • zamawianie materiałów u dostawców zgodnie z obowiązującymi procedurami

  • bieżące monitorowanie stanów magazynowych

  • wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie SAP

  • kontakt z dostawcami i klientami

  • współpraca z innymi działami

Nasze wymagania

  • ukończonych studiów wyższych o kierunku ekonomicznym, związanym z logistyką lub pokrewnym

  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (B2)

  • logicznego myślenia, sumienności, niezawodności, rozważności, spostrzegawczości

  • znajomości procesów logistycznych

  • swobodnego posługiwania się nowoczesnymi aplikacjami

  • gotowości do poszerzania wiedzy i kompetencji

Mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • doświadczenie w dziale logistycznym lub pokrewnym będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Realną możliwość rozwoju zawodowego - tylko w tym roku w ramach rekrutacji i awansów stanowisko zmieniło 39 pracowników (a to nie koniec!),

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - średnia długość zatrudnienia w naszej firmie wynosi ponad 5 lat :),

  • liczne świadczenia socjalne oraz dodatki pozapłacowe, z którymi zapoznasz się przesuwając niżej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie posiłków z 6 restauracji

  • platforma Multikafeteryjna

Etapy rekrutacji
1

Wypełnienie formularza on-line

2

Selekcja CV

3

Rozmowa

4

Decyzja i informacja zwrotna

Viessmann to wiodący producent systemów grzewczych oraz przemysłowych na świecie. Jesteśmy firmą rodzinną, założoną ponad 100 lat temu, która zatrudnia ponad 12 750 pracowników. Zwracamy uwagę na przyjazność dla środowiska naturalnego i wspieramy zastosowanie energii odnawialnej.

Zakład produkcyjny w Legnicy istnieje od ponad 20 lat. Na ten moment zatrudniamy ponad 1 200 pracowników. To jednak nie koniec, ponieważ przed nami kolejne wyzwanie - w ciągu najbliższych lat planujemy uruchomienie nowoczesnego zakładu, który zwiększy nasze moce produkcyjne 6 razy. W Legnicy zajmujemy się produkcją pomp ciepła, rur miedzianych, kabli, wiązek kablowych oraz szaf sterowniczych. Pompy ciepła stanowią najnowszy projekt w duchu zielonej energii.

Przewiń do profilu firmy

Zostań naszym pracownikiem i poleć pracę znajomym!

Jeśli Twój znajomy spełnia wymagania zawarte w ogłoszeniu i zostanie zatrudniony - po 4 miesiącach jego pracy otrzymasz od 1500 do 3000 zł na rękę (kwota zależy od stanowiska).

Twój znajomy nie spełnia poniższych wymagań?

Nic straconego!

I tak możesz go polecić. Jeśli przejdzie rekrutację i zostanie zatrudniony za pośrednictwem agencji pracy tymczasowej - po 4 miesiącach jego pracy dostaniesz 500 zł na rękę.