Młodszy Specjalista ds. Dystrybucji

  • Czyżowice (pow. wodzisławski), śląskie
  • Specjalista
  • 13.07.2018
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 12.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy  dynamicznie rozwijającą się firmą z sektora FMCG, będącą liderem w swojej branży.  Więcej informacji na www.politan.pl. W związku z dalszym rozwojem struktur, obecnie poszukujemy zmotywowanych Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Czyżowice (pow. wodzisławski)

    Zakres obowiązków:

    • obsługa procesu zamówień klientów i sprzedaży
    • fakturowanie
    • prowadzenie niezbędnej dokumentacji systemowej i dokumentowej
    • organizacja wysyłki zamówień
    • gospodarka paletowa
    • archiwizacja dokumentów
    • obsługa procesu reklamacyjnego

    Wymagania:

    • wykształcenie co najmniej średnie, preferowane handlowe lub logistyczne
    • minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
    • dobra znajomość języka angielskiego oraz co najmniej komunikatywna znajomość języka rosyjskiego
    • dobra znajomością pakietu MS Office
    • wiedza z zakresu obsługi klienta
    • znajomość dokumentacji logistycznej

    Korzyści ze współpracy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • realizacja nowych wyzwań i rozwój zawodowy
    • benefity pozapłacowe
    • partnerska atmosfera pracy w zespole profesjonalistów
    • gwarantujemy pakiet szkoleń adaptacyjnych oraz niezbędne narzędzia do realizacji wyznaczonych celów
    bottom

    W związku z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2016 poz. 922 z późn. zm.)  informuję, iż administratorem danych osobowych zawartych w Pani/Pana dokumentach aplikacyjnych jest Politan Sp. z o.o. S.K.A. z siedzibą w Rybniku, ul. 3 Maja 30. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego na wolne stanowisko pracy. Pana/Pani dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych za wyjątkiem wypadków obowiązkowego udzielenia informacji określonych w przepisach szczególnych. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podaje Pani/Pan swoje dane osobowe dobrowolnie.