Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. dystrybucji

LOTOS AsfaltO firmie

LOTOS Asfalt

Elbląska 135

Gdańsk

LOTOS Asfalt Sp. z o.o. wchodząca w skład Grupy Kapitałowej LOTOS jest jednym z czołowych producentów asfaltu w Europie. Spółkę LOTOS Asfalt utworzyliśmy w 2004 roku i od tego czasu realizujemy ideę innowacyjnego rozwoju w obszarze produkcji, handlu i dystrybucji wyrobów asfaltowych.

NAJWAŻNIEJSZE ZADANIA:

  • realizacja zadań związanych z procesem dystrybucji
  • przygotowywanie oraz nadzór nad umowami związanymi z realizacją procesu dystrybucji
  • rejestracja umów w Centralnym Rejestrze Umów w systemie SAP
  • okresowa weryfikacja kontrahentów
  • obsługa Portalu Przewoźnika w systemie SAP
  • przygotowywanie raportu ZDELCON i nadzór nad elektronicznym potwierdzaniem odbioru
  • przygotowywanie dobowego raportu sprzedaży
  • okresowa ocena przewoźnika
  • nadzorowanie dokumentacji transportowej

CO JEST DLA NAS WAŻNE:

  • wykształcenie - preferowany kierunek: ekonomia, logistyka, zarzadzanie, administracja
  • biegła obsługa MS Office, w szczególności MS Excel
  • znajomość obszaru i zagadnień logistyki
  • znajomość przepisów i dokumentacji transportowej
  • doświadczenie w przygotowywaniu umów
  • umiejętność interpretacji danych
  • skrupulatność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętność przygotowywania wniosków na podstawie przeprowadzonych analiz
  • zaangażowanie i dokładność w działaniu
  • komunikatywność, systematyczność oraz umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność i inicjatywa

CO SPRAWIA, ŻE WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ:

  • interesująca praca w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • umowa na zastępstwo
  • atrakcyjny pakiet Benefitów: - Akademia LOTOS, szkolenia, programy rozwojowe, kultura dzielenia się wiedzą, dofinansowanie do studiów oraz nauki języków obcych- firmowe sekcje sportowe, m.in.: sekcja siatkarska, żeglarska, tenisa ziemnego, piłki nożnej, kręgli, szachów oraz LOTOS Running Team
  • możliwość zakupu Karty MultiSport i OK. System, zniżki na stacjach paliw LOTOS
  • opieka medyczna i dentystyczna, dofinansowanie do wypoczynku, premia roczna, nagrody specjalne, ubezpieczenie grupowe z funduszem inwestycyjnym opłacane przez pracodawcę

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy