Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. e-commerce

Fackelmann Polska Sp. z o.o.

  • Baniocha (pow. piaseczyński)

    Baniocha (pow. piaseczyński), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie nowych produktów, aktualizowanie obrazów i tekstów, sprawdzanie poprawności paramentów produktów na koncie Amazon

  • Obsługa systemu sprzedaży (Amazon Seller Central i Amazon Vendor)

  • Przygotowanie produktów do sprzedaży internetowej w bazie produktowej

  • Optymalizacja działań na koncie Amazon

  • Kompletowanie i wysyłka zamówień klientów z portali sprzedażowych

  • Wystawianie dokumentów sprzedażowych

  • Raportowanie wg. standardów firmy

  • Współpraca z działem marketingu

Nasze wymagania

  • Praktyczne doświadczenie w sprzedaży e-commerce (Allegro) – min. 1 rok

  • Dobra znajomość języka angielskiego – komunikowanie się w j. angielskim z Centralą w Niemczech

  • Umiejętności analityczne

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z SAP

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Skrupulatność i dokładność

  • Kreatywność i ukierunkowanie na rozwiązywanie problemów

  • Terminowość w wywiązywaniu się z powierzonych zadań

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej międzynarodowej firmie

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Przyjazną, miłą atmosferę