Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. e-commerce

STARA MYDLARNIA Producent Kosmetyków NaturalnychO firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
Stara Mydlarnia Producent Kosmetyków Naturalnych
poszukuje osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Białe Błota k. Bydgoszczy

Zadania:

  • Zamieszczanie tekstów oraz materiałów dotyczących aktualnych ofert produktowych
  • Zarządzanie treściami oraz ich aktualizacja na stronie
  • Wdrażanie nowych rozwiązań zgodnych z obecnymi trendami
  • Inicjowanie oraz wdrażanie zmian optymalizacji witryny, w tym rozwoju nowych funkcji i typów treści
  • Weryfikowanie poprawności działania strony
  • Współpraca przy planowaniu oraz realizacji harmonogramów projektów

Oczekiwania:

  • Praktyczna znajomość zasad aktualizacji treści na witrynie
  • Dobra znajomość systemu WordPress
  • Samodzielność w działaniu
  • Podstawowa znajomość zasad działania i budowania strony
  • Dobra znajomość języków HTML i CSS
  • Kreatywność
  • Chęć nauki i zdobywania nowego doświadczenia

Oferujemy:

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • praca w zróżnicowanym zespole
  • wsparcie niezbędne do samodzielnej realizacji zadań
  • możliwość rozwoju zawodowego i pozyskiwanie nowych kompetencji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
poprzez klikniecie przycisku APLIKUJ.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie CV wraz z poniższą klauzulą.

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stara Mydlarnia sp. z o.o.,

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 2 lat wyznaczony przez administratora

4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty współpracujące w procesie rekrutacji

5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie

6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

     Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy