Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. E-commerce i Social Media

MUUV KAJA LIZUT MALINA KURKOWSKA S.C.O firmie

  • Bagatela 10
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

MUUV KAJA LIZUT MALINA KURKOWSKA S.C.

Bagatela 10

Warszawa

MUUV. to marka, której myślą przewodnią jest stworzenie ubrań, które zakładasz i z zasady dobrze wyglądasz, a których zdjęcia z sesji zapisujesz jako inspiracje. Z tą tylko jedną różnicą, że te ubrania wreszcie możesz kupić, a nie tylko oglądać w internecie. W ofercie marki są kostiumy kąpielowe, sukienki, kurtki i ubrania sportowe (m.in. biustonosze, dresy, leginsy, body). Za minimalistycznymi projektami z logo MUUV. stoją dwie dziewczyny, Kaja i Malina, których znakiem rozpoznawczym jest słabość do głębokich wycięć i basicowych, oversizowych krojów. Oczywiście, wszystko w stonowanej, klasycznej kolorystyce. Co więcej, zgodnie z zasadą #travellight, wszystkie ubrania marki jesteś w stanie spakować do małego plecaka i ruszyć w świat.

Ubrania MUUV. dostępne są online na www.muuv.pl, stacjonarnie w sklepie marki przy ul. Kruczej 16/22 w Warszawie, oraz na współpracujących platformach sprzedażowych.

W związku z prężnym rozwojem firmy, niezbędna jest rozbudowa teamu o stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zarządzanie stronami www (wszystkimi wersjami językowymi) i moderowanie jej treści (w tym: aktualizowanie zdjęć, grafik, tekstów, cross-sellingu, promocji i innych)
  • przygotowywanie materiałów niezbędnych do moderowania stron www (grafik, tekstów itp.) oraz innych materiałów offline (przy współpracy z grafikiem)
  • przygotowywanie, planowanie i wdrażanie social media content (m.in. Facebook, Instagram, Pinterest)
  • współpraca z dostawcą platformy sprzedażowej (Shoplo)
  • zarządzanie i moderacja treści na platformach sprzedażowych, na których pojawia się marka
  • ścisła współpraca z agencjami i partnerami zewnętrznymi związanymi ze sprzedażą i marketingiem (w tym rozliczanie ich z efektów wykonanej pracy i raportowanie wyników)
  • obsługa programu magazynowego i bieżącej platformy sprzedażowej

WYMAGANIA:

  • warunek konieczny: min. roczne doświadczenie w e-commerce
  • warunek konieczny: znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • lekkie pióro
  • skrupulatność
  • podejście 'can do'
  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne
  • zaangażowanie
  • samodzielność
  • mile widziane: doświadczenie w branży modowej

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w miłej atmosferze w dynamicznym środowisku
  • pracę w wymiarze pełnego etatu w szybko rozwijającej się marce modowej
  • umowę o pracę / umowę zlecenie / umowę o współpracy B2B

Ogłoszenie archiwalne