Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. E-commerce

Shoper S.A.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

Pracując na stanowisku Młodszego Specjalisty ds. E-commerce będziesz odpowiedzialny/a za wsparcie klientów związane z obsługą sklepu internetowego na platformie Shoper poprzez kontakt telefoniczny oraz mailowy w tym:

● kompleksową obsługę Klienta m.in. przygotowywanie ofert, wystawianie faktur, przeprowadzanie audytów

● budowanie długoterminowych, dobrych relacji z bieżącymi/nowymi Klientami

● prowadzenie rozmów wychodzących- badanie potrzeb klientów, kontakt z potencjalnymi klientami zakładającymi 14 dniowe wersje demonstracyjne sklepu, by pomóc w jak najlepszym poznaniu możliwości oprogramowania Shoper

● prowadzenie rozmów przychodzących- bieżące wsparcie związane z obsługą, konfiguracją sklepów

● podstawową pomoc techniczną w podstawowej konfiguracji sklepów internetowych na platformie Shoper

● dosprzedaż usług dodatkowych bieżącym Klientom takich jak: domeny, certyfikaty SSL, grafika

● współpracę z innymi działami Firmy: IT, Marketing, QA, PR oraz Shoper Premium

Pracując na powyższym stanowisku każdego dnia będziesz mieć styczność i możliwość poznania wielu zagadnień związanych z tematyką sklepów internetowych, obsługą sklepu internetowego oraz szeroko pojętym e-commercem, z tematyką usług marketingowych tj. Google Ads, Google Analytics, Fb Ads itp. U nas udoskonalisz swoje umiejętności miękkie związane z obsługą Klienta oraz zdobędziesz wiedzę z zakresu SEM, SEO, HTML, Word Press.

Jak widzisz zakres wiedzy którą możesz u nas zdobyć jest ogromny.

Nie posiadasz doświadczenia w tej dziedzinie? My Cię wszystkiego nauczymy!

Wraz ze wzrostem Twojej wiedzy i umiejętności zakres Twoich obowiązków oraz stanowisko będzie ewoluować.

Nasze wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy?

● min. rocznego doświadczenia w obsłudze klienta

● umiejętności prowadzenia skutecznej komunikacji (telefon, mail)

● umiejętność organizacji pracy

● chęci uczenia się oraz szybkiego przyswajania zdobytej wiedzy

● determinacji w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów

● wysokiej kultury osobistej

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • udział w wewnętrznych i zewnętrznych projektach edukacyjnych, konferencjach, szkoleniach poszerzających horyzonty i wiedzę.

  • onboarding- pełne wsparcie i wdrożenie na stanowisko

  • pracę w godzinach 08.00-16.00 oraz 10-18.00,

  • bezpłatny parking dla pracowników

  • parking rowerowy

  • strefa chillout- piłkarzyki, konsola PS5

  • zawsze miłe benefity: pakiet medyczny, program Multisport, bezpłatny angielski, i inne…

Shoper S.A.

Shoper to największy dostawca oprogramowania do prowadzenia sklepu internetowego w Polsce – działamy na rynku e-commerce od 2005 roku, pozwalając na swobodną i profesjonalną sprzedaż online.

Z naszego oprogramowania korzysta ponad 15 tys. e-biznesów, prowadzonych przez małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorców, którzy stawiają na nowoczesny handel i technologie.

Jeśli też jesteś pasjonatą e-handlu oraz nowych technologii, uwielbiasz wyzwania i chcesz mieć realny wpływ na rozwój najbardziej dynamicznej branży na świecie – dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy

Jak wygląda ścieżka rozwoju?

1. Jeżeli nie masz doświadczenia w branży e-commerce, czy też wiedzy branżowej oraz technicznej możesz zacząć pracę u nas na wspomnianym stanowisku. My Cię wszystkiego nauczymy. Wraz z rozwojem Twoich umiejętności oraz wiedzy, masz możliwość rozwijać się wewnątrz działu na stanowiskach:

2. Specjalisty ds. E-commerce

3. Starszego Specjalisty ds. E-commerce

4. Specjalisty ds. Wdrożeń

+ możliwości awansów wewnątrz firmy do innych działów. Więcej na ten temat opowiemy Ci na wspólnej rozmowie.