Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. e-commerce

N2H Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Sosnowiecka 75

Prądnik Biały

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zawartością sklepu internetowego

  • zarządzanie akcjami promocyjnymi w ramach sprzedaży internetowej

  • prowadzenie działań e-mail marketingowych takich jak Newsletter, Marketing Automation

  • przeprowadzanie testów nowych rozwiązań

  • dbanie o bazę towarową w systemie

Nasze wymagania

  • ok. jednego roku doświadczenia w pracy w dziale e-commerce

  • ok. jednego roku doświadczenia w pracy w systemach CMS e-commerce np. Magento, Shoper, Prestashop itp.

  • znajomość oprogramowania do e-mail marketingu np. Getresponse, Fresh Mail itp.

  • bardzo dobra znajomość MS Excel i umiejętność analizowania danych

  • umiejętność efektywnej komunikacji, współpracy w zespole oraz dobrej organizacji pracy

  • mile widziana znajomość języka HTML

To oferujemy

  • prywatną opiekę medyczną – LUX MED

  • kartę sportową – MEDICOVER SPORT

  • ubezpieczenie grupowe – ERGO HESTIA

  • kartę rabatową na zakupy w sklepach stacjonarnych Homla

  • pracę w pełnym wymiarze etatu

  • możliwość rozpoczynania pracy między godziną 7:00 a 8:00

  • możliwość pracy w systemie home office - jeden dzień w tygodniu

  • krótsze godziny pracy w piątki – pracujemy tylko 6 godzin

  • niezbędne narzędzia pracy, które pozwolą Ci na swobodne działanie

  • miejsca parkingowe przeznaczone dla pracowników oraz biuro znajdujące się poza strefą płatnego parkowania

  • wspólne celebrowanie pracowniczych uroczystości – ciasto w pracy to prawie codzienność. 😊

  • dostęp do kuchni zaopatrzonej między innymi w aromatyczną kawę i pyszną herbatę.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • karta Medicover Sport

Spółka N2H to prężnie rozwijająca się firma działająca na polskim rynku. N2H jest właścicielem marki Homla zajmującej się sprzedażą wyposażenia wnętrz na rynku detalicznym oraz e-commerce. Obecnie posiadamy ponad 50 salonów w galeriach handlowych na terenie całego kraju oraz sklep internetowy www.homla.com.pl. Produkty Homla tworzone są przez ludzi z nieograniczoną wyobraźnią, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Dzięki pracy zgranego zespołu marka jest obecna w domach wielu Polaków.

Do naszego zespołu poszukujemy osób otwartych które razem z nami będą chciały rozwijać markę Homla.

Przekrocz z nami granice wyobraźni i dołącz do świata Homla!

Przewiń do profilu firmy