Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. E-commerce

Cool Sport Sp. z o. o. Sp. K.

  • Handlowców 2, Modlniczka (pow. krakowski)
    Modlniczka (pow. krakowski), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Handlowców 2

Modlniczka (pow. krakowski)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie oraz publikacja opisów i specyfikacji technicznych produktów na stronie sklepu internetowego

  • Edycja zdjęć produktowych

  • Współpraca z działem zakupów

  • Nadzór nad poprawnością prezentacji oferty

  • Prognozowanie trendów

  • Analizowanie sprzedaży

  • Korespondencja z dostawcami

Nasze wymagania

  • Lekkiego pióra i umiejętności tworzenia merytorycznych opisów produktowych

  • Dbałości o detale i respektowania opracowanych standardów

  • Znajomości trendów modowych oraz marek streetwearowych

  • Umiejętności pracy pod presją czasu

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Samodzielności i dobrej organizacji pracy

To oferujemy

  • Pracę w młodym zespole stabilnej, rozwijającej się firmy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w E-commerce

  • Samodzielność w działaniu

  • Realny wpływ na rozwój i wizerunek firmy

  • Atrakcyjne rabaty pracownicze

  • Pakiet sportowy „Multisport"

O nas

Firma Cool Sport - krajowy lider na rynku streetwear & skateboard & snowboard z siedzibą w Krakowie poszukuje kandydatów do pracy.

SUPERSKLEP to internetowy sklep z najlepszymi markami ze świata street/skate/snow. Każdego dnia poświęcamy sporo uwagi by na nasze półki trafiały produkty najbardziej renomowanych brandów – produkty o unikatowych wzorach, niepowtarzalnych barwach, występujące w krótkich seriach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV. Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"