Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. e-commerce

Eco and More Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy osoby, która jest gotowa na zaangażowaną pracę i ma silną chęć samorozwoju. Osoba ta będzie członkiem niewielkiego, ale rosnącego zespołu sprzedaży, który ma skoncentrować się na wzroście i rozwoju kanałów sprzedaży elektronicznej. Będzie rozwijać się do samodzielnej pracy raportując do Business Development Managera.

Osoba, którą zatrudnimy będzie odpowiedzialna za:

• Stały nadzór nad elektronicznymi kanałami sprzedaży (np. allegro, empik, amazon)

• Zarządzanie sprzedażą w systemie Baselinker oraz raportowanie w aplikacji Planer

• Wystawianie aukcji, utrzymywanie kontaktu z klientami aukcji

• Przygotowywanie raportów sprzedażowych w Excel

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w użytkowaniu aukcji Allegro

  • Bardzo dobra obsługa komputera i Excela

  • Szybkość uczenia się obsługi systemów informatycznych

  • Osoba, która lubi kontakt z ludźmi, nastawiona na rozwiązywanie problemów

  • Dokładność wykonywania powtarzalnych czynności

  • Systematyczność i staranność, szybkość znajdowania błędów w opisach towarów

  • Działanie w sposób budzący zaufanie zarówno wśród pracowników jak i Klientów

  • Wykazywanie inicjatywy w działaniu oraz konsekwencja w dążeniu do jak najlepszej realizacji postawionych celów

  • Zainteresowania ekologią, certyfikatami, składnikami i ich wpływem na zdrowie

  • Atutem będzie doświadczenie w pracy z BaseLinker lub konta firmowego Allegro

To oferujemy

  • Zatrudnienie na 3 miesięczny okres próbny a następnie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony,

  • Stałe wynagrodzenie oraz premię comiesięczną zależną od wskaźników (wszystkie elementy dokładnie ustalone - zawsze wiesz, jaką premię otrzymasz)

  • Zniżkę pracowniczą na zakupy oraz bony okolicznościowe

  • Prywatną ochrona zdrowia w Medicover

  • Dofinansowanie karty MultiSport w programie Benefit

  • Pracę z wysokiej jakości ekologicznymi produktami, dostępnymi od ręki do własnego użytku

  • Świetny Zespół, który stanowi trzon firmy i tworzy jej wartość, a w trudnych sytuacjach pomaga i szkoli

  • Wymagające Szefostwo, które inspiruje, wyznacza cele i daje możliwości wykazania się

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • bony towarowe

Eco and More Sp. z o.o.

Jako Eco and More, już od 2011 roku zajmujemy się rozpowszechnianiem ekologicznych kosmetyków, środków czystości oraz rozwiązań w codziennym życiu. Dbamy by nasi Klienci nie musieli zastanawiać się nad bezpieczeństwem i ekologicznością oferowanych przez nas produktów. Pracujemy wyłącznie bezpośrednio z producentami, a każdy oferowany produkt jest przez nas weryfikowany i testowany.

Jesteśmy niewielką firmą, w której każdy ma możliwość współpracy z różnymi działami oraz realny wpływ na rozwój biznesu i podejmowane decyzje. Działamy prężnie i szybko. Stawiamy na wysoką jakość obsługi. Dlatego my służymy pomocą, rozwiązujemy problemy i odpowiadamy na pytania, łatwiejsze i trudniejsze. Wiemy, gdzie szukać odpowiedzi. Stoją za nami eksperci i my staramy się kształcić każdego dnia.

Przewiń do profilu firmy