Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. e-commerce

TuSzyte Sp. z o.o.O firmie

  • Kaniowska 40
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

TuSzyte Sp. z o.o.

Kaniowska 40

Warszawa

Sklep internetowy z polską odzieżą dziecięcą poszukuje osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Telefoniczna oraz mailowa obsługa Klienta
  • Administrowanie ofertą sklepu – wprowadzanie nowych produktów, aktualizowanie oferty, weryfikacja poprawności wprowadzonych danych
  • Wykonywanie zdjęć wybranych produktów oraz tworzenie z nich kompozycji
  • Obróbka zdjęć na potrzeby sklepu i współpraca z fotografami
  • Współpraca z działem marketingu i dystrybucja materiałów promocyjnych do partnerów
  • Monitorowanie oraz poprawianie funkcjonowania sklepu online

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży w sklepie internetowym; mile widziana znajomość platformy IdoSell (IAI shop)
  • Znajomości obsługi programów pakietu MS Office
  • Komunikatywność i łatwość przyswajania wiedzy
  • Znajomość programu Adobe Photoshop

Oferujemy:

  • Wysoki stopień samodzielności i ciekawe wyzwania
  • Praca na warszawskim Żoliborzu, w kameralnym, zgranym zespole
  • Realny wpływ na rozwój firmy
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Praca od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00

Ogłoszenie archiwalne