Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. e-commerce

Oleofarm sp. z o. o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Współzarządzanie kontami sprzedażowymi w marketplaces

  • Opracowywanie raportów i analiz wspierających procesy biznesowe

  • Analiza działań konkurencji

  • Zarządzanie i administrowanie firmowymi landing pages (CMS WordPress) w tym optymalizacja pod kątem SEO

  • Tworzenie kart produktów

  • Zarządzanie treścią i wyglądem kart produktowych we współpracy z działem marketingu

  • Marketing automation (mailingi, pop-up’s, segmentacja)

  • Współpraca z zewnętrzną agencją pod kątem działań komunikacyjno-marketingowych w social media

Nasze wymagania

  • Znajomość i umiejętność obsługi CMS WordPress

  • Praktyczna znajomość platformy IdoSell

  • Znajomość języka HTML na co najmniej średniozaawansowanym poziomie

  • Doświadczenie w marketing automation oraz obsłudze narzędzi jak SALESmanago, eDrone itp.

  • Praktyczna znajomość Google Analytics

  • Doświadczenie z prowadzenia sprzedaży za pośrednictwem serwisów marketplace (eBay, Amazon, Shopee)

  • Umiejętność formułowania wniosków i rekomendacji

  • Doświadczenie oraz znajomość dobrych praktyk z zakresu SEO

  • Komunikatywność i dobra organizacja pracy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub stanowisku związanym ze sprzedażą na kanałach on-line

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • rozwój zawodowy w firmie o rozpoznawalnej pozycji na rynku,

  • niekorporacyjne środowisko pracy.

Oleofarm jest firmą skoncentrowaną na badaniach, produkcji oraz sprzedaży wysokiej jakości suplementów diety, dietetycznych środków specjalnego przeznaczenia medycznego, surowców farmaceutycznych oraz zdrowej żywności, w tym olejów zimno tłoczonych. Naszym celem jest dostarczanie Klientom najlepszych produktów.

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, których łączy zaangażowanie, zaufanie, szacunek oraz porozumienie i świadomość wspólnych dążeń i celów.

Przewiń do profilu firmy