Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. E-commerce z językiem czeskim

HEXAGONES Sp. z o.o.O firmie

  • Robotnicza 54, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

HEXAGONES Sp. z o.o.

Robotnicza 54

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Mailowa oraz telefoniczna obsługa Klienta czeskiego i polskiego (doradzanie produktów, obsługa zamówień)

  • Tworzenie i zarządzanie ofertą sklepu internetowego (tworzenie oraz edycja kart produktów)

  • Przygotowywanie opisów kategorii oraz opisów produktowych zgodnie z metodyką e-commerce

  • Dbanie o poprawność zawartości właściwej treści w języku czeskim i polskim oraz poprawności wizualnej e-sklepów

  • Analiza konkurencji (produkty, cena)

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy z Klientem wewnętrznym i zewnętrznym

  • Znajomość MS Excel oraz rozwiązań Google Cloud

  • Umiejętność współpracy i pracy w Zespole

  • Samodzielność i dokładność

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Kreatywność i nastawienie na poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań

  • Znajomość content marketingu oraz zagadnień SEO będzie dodatkowym atutem

  • Biegła znajomość języka czeskiego

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Zainteresowanie rynkiem E-commerce, branżą Automation oraz Home & Garden

  • Znajomość narzędzi Google

To oferujemy

  • Możliwość poszerzania doświadczenia i wiedzy z zakresu E-commerce oraz Customer Care

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • Umowę o pracę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • dogodny dojazd komunikacją miejską

  • praca w pobliżu centrum

Nasza firma cały czas poszerza swoją działalność lokalnie, jak i poza granicami Polski, a kreatywny i rozwojowy Zespół jest podstawą naszego sukcesu. Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, działania w osiąganiu wspólnych celów oraz tworzenie i zarządzanie ofertą produktową dołącz do nas! Wspólnie ruszysz w pasjonującą podróż związaną z e-commerce na rynku czeskim i polskim!

Przewiń do profilu firmy