Młodszy specjalista ds. e-Marketingu / Junior Digital Marketing Specialist

FENIX VETO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, tworzenie, konfigurowanie i rozliczanie kampanii e-marketingowych
  • Analiza sprzedaży online i związanych z nią wskaźników, raportowanie wyników
  • Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie platform sprzedażowych,
  • Prowadzenie profili społecznościowych, współtworzenie strategii
  • Współtworzenie oraz aktualizacja stron internetowych
  • Przygotowywanie opisowej i graficznej prezentacji produktów oraz firmy w kanałach on-line
  • Wdrażanie i rozwijanie nowych funkcjonalności biznesowych on-line,
  • Współtworzenie oraz realizacja planów marketingowych w ramach e-marketingu
  • Współpraca z agencją

Nasze wymagania

  • Jesteś przede wszystkim pasjonatem wszystkiego, co związane jest z e-marketingiem
  • Pragniesz odkrywać tajemnice prowadzenia aktywności marketingowej i kampanii reklamowych
  • Potrafisz zrobić szum w Social Mediach i nie tylko
  • Jak już coś odkryjesz, potrafisz wyciągnąć z tego wnioski i wykorzystać je w przyszłości
  • Nie jesteś zielony/a – masz już jakieś doświadczenie w tych obszarach
  • Masz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów
  • Cechuje Cię pozytywna energia i zapał do pracy
  • Chcesz się uczyć i rozwijać wraz z naszą firmą i całą branżą e-commerce

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w odnoszącej sukces firmie
  • pracę z prestiżową marką i produktem segmentu super premium
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole w przyjaznej atmosferze
  • okresowy system szkoleń podnoszących kwalifikacje pracowników
  • możliwość rozwoju i budowania kariery zawodowej
  • pełne wsparcie merytoryczne w tematyce marketingowej
  • niezbędne narzędzia pracy
  • benefity pozapłacowe: lunch w firmie, imprezy integracyjne
  • pełne wdrożenie do obowiązków i wsparcie profesjonalnego zespołu
  • stałe godziny pracy

Benefity

  • spotkania integracyjne
  • lunch w firmie
  • szkolenia

Firma jest tak silna jak silni są ludzie, którzy pracują w tej organizacji.

Naszą wartością jest zespół młodych, energicznych i zmotywowanych osób, które dzięki swoim kompetencjom, wyznaczają nowe standardy pracy na rynku weterynaryjnym. Dzięki zaangażowaniu oraz kulturze pracy naszych pracowników, firma z roku na rok dynamicznie się rozwija i zwiększa swój udział w rynku, stając się liderem wśród dystrybutorów nutraceutyków i diet weterynaryjnych.

Sukces naszej organizacji determinuje spójna strategia marketingowa oraz innowacyjne produkty, które opracowane są zgodnie z najwyższymi standardami farmaceutycznymi i produkowane są we własnych, nowoczesnych fabrykach w kraju, Wielkiej Brytanii oraz we Włoszech.

Więcej informacji o nas: www.fenixvet.pl

Jesteś ambitną, pełną energii osobą? A do tego wyróżnia Cię skrupulatność i dokładność? Dołącz do nas i zacznij swoją przygodę z marketingiem w miłej atmosferze i pod okiem życzliwego mentora. Wierzymy, że Twoje życiowe wartości, są ważniejsze niż twoje dotychczasowe doświadczenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Młodszy specjalista ds. e-Marketingu / Junior Digital Marketing Specialist, Poznań