Ta oferta pracy jest nieaktualna od 61 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. E-Marketingu

  • Pianowo (pow. kościański), Kościan, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-07-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma CDRL S.A., właściciel marki COCCODRILLO specjalizuje się w projektowaniu, produkcji oraz sprzedaży odzieży dziecięcej poszukuje osoby na stanowisko:

    MŁODSZY SPECJALISTA DS. E-MARKETINGU
    Miejsce pracy: Centrala - Pianowo/Kościan

    Zakres obowiązków:

    • prowadzenie działań marketingowych firmy w obszarze e-commerce
    • tworzenie treści tematycznych zgodnie z wytycznymi SEO
    • realizacja kampanii w kanałach e-commerce (AdWords, Social Media, afiliacja, remarketing)
    • przygotowywanie kampanii e-mail
    • analiza skuteczności kampanii i raportowanie wyników
    • śledzenie trendów rynkowych

    Wymagania:

    • znajomość działań z zakresu marketingu on-line
    • znajomość Google AdWords, Google Tag Manager, Facebook Ads Manager
    • wiedza z zakresu trendów rynkowych w obszarze e-commerce i narzędzi wspierających sprzedaż
    • znajomość Google Analytics i mierników efektywności e-kampanii
    • kreatywność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole,
      zdolności analityczne

    W zamian oferujemy:

    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
    • możliwość rozwoju, szkolenia
    • dobrą atmosferę w pracy - młody, zgrany i otwarty zespół, który codziennie realizuje nowe wyzwania.
    Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.
    W temacie maila proszę wpisać nazwę stanowiska.
    lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 65-511-87-28

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez CDRL S.A. z siedzibą w Pianowie."