Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. e-marketingu

EI SYSTEM sp. z o.o.

5 0007 000 brutto / mies.

Świętego Michała 43

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie działań konkurencji i rynku oraz trendów w obszarze e-marketing

  • Rozbudowę bazy klientów pozyskiwanych z kanałów komunikacji elektronicznej

  • Przygotowywanie i publikacja contentu na profilach w kanałach social media (Facebook, Linedin, YoTube)

  • Przygotowanie i publikacja contentu na strony www (Presta, WordPress)

  • Tworzenie kampanii e-mail marketing

  • Techniczne przygotowywanie szkoleń online( webinariów)

  • Przygotowywanie materiałów wspierających sprzedaż online oraz tworzenie spójnej komunikacji e-commerce (sklep internetowy)

  • Tworzenie i aktualizacja landing page do kampanii reklamowych

  • Analiza i raportowanie prowadzonych działań

Nasze wymagania

  • podstawowej znajomości dowolnego oprogramowania do e-mail marketingu (Getresponse, Freshmail lub inne)

  • znajomość najnowszych trendów w internecie

  • pomysłowość, chęć do działania

  • dokładność i skrupulatność

  • znajomość praktyk SEO

  • dobra organizacja pracy własnej

  • Mile widziane:

  • znajomość takich programów i narzędzi, jak: Presta, WordPress, Google Analytics

To oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,

  • stabilne warunki zatrudnienia.

O nas

Jesteśmy prekursorami w dziedzinie wykorzystywania rozwiązań informatycznych na potrzeby edukacji. Od lat wspieramy nauczycieli i pedagogów w ich codziennej pracy, jednocześnie korzystając z ich bogatego doświadczenia w pracy dydaktyka. Z naszych pomocy dydaktycznych korzysta obecnie blisko 5 tysięcy szkół w Polsce i około 850 tys. uczniów.