Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. e-marketingu

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Stokłosy 3

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie stronami internetowymi Uczelni we współpracy z agencją zewnętrzną;

  • implementowanie nowych oraz aktualizacja istniejących już treści, zawartości oraz informacji dostępnych na stronach internetowych Uczelni;

  • wdrażanie akcji marketingowych online z zakresu sprzedaży oferty, promocji;

  • nadzór nad poprawnością estetyczną, merytoryczną i funkcjonalną stron internetowych Uczelni;

  • analiza ruchu i konwersji na stronach internetowych;

  • tworzenie animacji video/grafik na potrzeby Uczelni;

  • wdrażanie bieżących działań mających na celu budowanie widoczności serwisów internetowych;

  • bieżąca współpraca z innymi działami oraz agencjami marketingowymi.

Nasze wymagania

  • doświadczenia w zarządzaniu stronami internetowymi;

  • doświadczenia w edytowaniu oraz tworzeniu treści przy wykorzystaniu systemu CMS WordPress, w tym znajomość edytora Gutenberg;

  • dobrej znajomości HTML oraz CSS;

  • znajomość PHP i JavaScript – mile widziane

  • umiejętności tworzenia landing pages;

  • doświadczenia w pracy z platformą GetResponse lub inną platformą marketing automation;

  • znajomość narzędzi analitycznych służących do analizy statystyk ruchu i zachowania użytkowników na stronie internetowej (m.in. Google Analytics);

  • znajomości zasad SEO;

  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint);

  • bardzo dobrej znajomości programów: Adobe Photoshop, Ilustrator, Indesign. Inne aplikacje do tworzenia grafik/wideo będą dodatkowym atutem;

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, języka polskiego;

  • samodzielności, inicjatywy w działaniu, profesjonalizmu, zaangażowania i bardzo dobrej organizacji pracy własnej;

  • komunikatywności, umiejętności pracy w zespole.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;

  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego;

  • interesującą pracę i zróżnicowany zakres zadań;

  • niezbędne narzędzia pracy oraz wsparcie specjalistów;

  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Grupa Uczelni Vistula ma 29 lat doświadczenia na rynku szkolnictwa wyższego. Czerpie z tradycji pięciu ośrodków akademickich. Obecnie w jej skład wchodzą Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Jest najbardziej umiędzynarodowionym ośrodkiem edukacji wyższej w Polsce, a jej uczelnie zajmują czołowe miejsca w rankingach jakości niepublicznych szkół wyższych. Uczy jak w praktyce prowadzić międzynarodowy biznes. Jej wykładowcy to autorytety akademickie i wybitni praktycy: ekonomiści, dyplomaci, specjaliści ds. nowych technologii, turystyki i dietetyki, graficy i architekci. Na 13 kierunkach studiuje prawie 6 tys. studentów.

Przewiń do profilu firmy