Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. e-marketingu

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PWN Wydawnictwo Szkolne
    Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K

    ul. G. Daimlera 2, 02-460 Warszawa
    www.pwn.plwww.wszpwn.pl

    PWN Wydawnictwo Szkolne jest częścią Grupy PWN. Działamy na rynku książki edukacyjnej od 1997 roku. Wydajemy uznane podręczniki do nauki języków obcych: angielskiego, niemieckiego, francuskiego i rosyjskiego oraz cenione publikacje przedszkolne z serii Trampolina. Od 2014 roku jesteśmy wydawcą stale wzbogacanej serii materiałów dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi Pewny start.

    MŁODSZY SPECJALISTA DS. E-MARKETINGU
    Miejsce pracy: Warszawa

    Twoje Zadania

    • aktualizowanie informacji na stronie www oraz w serwisach PWN,
    • opieka nad profilami social media dla poszczególnych grup klientów,
    • prezentacja i aktualizacja  informacji o produktach na stronę internetową,
    • prowadzenie kalendarza konferencji, warsztatów i ważnych wydarzeń na stronie www,
    • przygotowanie e-mailingów – współpraca z koordynatorami ds. marketingu oraz z grafikami
    • inne zadania w obszarze marketingu tradycyjnego.

    Oczekiwania:

    • pierwsze doświadczenia zawodowe w obszarze e-marketingu,
    • chęć rozwoju w obszarze e-marketingu i social mediów,
    • umiejętność współpracy w zespole,
    • entuzjazm, uśmiech i energia do działania 😊

    W zamian oferujemy:

    • ciekawą i dynamiczną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży,
    • ambitne cele do realizacji,
    • nielimitowaną szansę rozwoju - trafisz do organizacji, w której dobry pomysł jest wart niemal wszystkich pieniędzy,
    • stałe zatrudnienie oraz świadczenia dodatkowe (opiekę medyczną, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie).

    Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie aplikacji klikając APLIKUJ pod ogłoszeniem.

    Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą poufność. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
    Nasze wartości
    top
    Warunkiem wzięcia udziału w rekrutacji jest dodanie do przesyłanych dokumentów aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w aplikacji o pracę dla celów niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez Wydawnictwo Szkolne PWN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2”. Administratorem danych jest Wydawnictwo Szkolne PWN Sp. z o.o Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Dane zawarte w aplikacji o pracę przetwarzane są w celach związanych z prowadzeniem bieżących lub przyszłych rekrutacji. Każdy kandydat ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.”