Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. eCommerce

INTER Polska O firmie

INTER Polska

Aleje Jerozolimskie 142b

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa serwisu internetowego interpolska.pl, udział w testach oraz praca z zewnętrznymi dostawcami,

  • udział w projektach eCommerce i marketingu cyfrowego,

  • obsługa narzędzi analitycznych, statystycznych i bieżąca praca operacyjna,

  • obsługa systemów wysyłkowych i marketing automation.

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość technologii internetowych (np. w zakresie kodowania/ projektowania/ analityki/ testowania/ UX w digital marketingu),

  • chęć pogłębiania wiedzy z zakresu technologii oraz orientacja w trendach marketingu online,

  • otwartość na poszukiwanie kreatywnych rozwiązań,

  • umiejętność pracy nad różnymi zadaniami jednocześnie,

  • dbałość o szczegóły oraz znajomość zasad poprawnej polszczyzny,

  • umiejętność pracy w grupie,

  • skrupulatność.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • realna możliwość rozwoju w strukturach firmy,

  • pakiet świadczeń socjalnych oraz pakiet medyczny,

  • elastyczny czas pracy,

  • atrakcyjna lokalizacja biura - Al. Jerozolimskie 142B, obecnie pracujemy jednak zdalnie :)

  • wspierające i profesjonalne środowisko pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne