Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. ekonomicznych

PORR S.A

  • Kłobuck

    Kłobuck, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Rozliczenia z dostawcami i podwykonawcami oraz kontrola płatności

  • Weryfikacja i dekretacja faktur kosztowych

  • Kontrola zgodności obciążeń kosztowych oraz dostaw materiałów i usług z zapisami umów i zleceń

  • Prowadzenie ewidencji dostaw materiałów oraz czasu pracy pracowników

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym/technicznym

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności excel)

  • Sumienność i dokładność w powierzonych obowiązkach

  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in. Multisport, MyBenefit oraz opieka medyczna

  • Miejsce pracy: Kłobuck

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

PORR S.A

PORR to międzynarodowa grupa budowlana o 150 letniej tradycji. Koncern zainicjował swoją działalność w Polsce na początku lat 80. XX wieku. Zasadniczymi obszarami kompetencyjnymi PORR S.A. są budownictwo infrastrukturalne, kubaturowe i kolejowe, a także segment budownictwa inżynieryjnego, energetycznego oraz hydrotechnicznego. PORR S.A. jest wykonawcą wielu spektakularnych projektów na terenie całego kraju, jak np. remontu Mostu Łazienkowskiego w Warszawie, Mostu Tadeusza Mazowieckiego w Rzeszowie, odcinka Południowej Obwodnicy Warszawy- S2, hotelu InterContinental czy budynku Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego.

Przewiń do profilu firmy