Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy specjalista ds. eksploatacji i napraw taboru

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 01.03.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    STS Logistic z siedzibą w Swarzędzu k. Poznania poszukuje do swojego zespołu

    Region pracy: Wielkopolska

    OBOWIĄZKI

    • nadzór nad eksploatacja floty pojazdów ciężarowych
    • rozliczanie napraw pojazdów
    • zlecanie napraw pojazdów
    • zamawianie materiałów eksploatacyjnych
    • współpraca z kooperantami oraz pracownikami pozostałych działów
    • zarządzanie dokumentacją techniczną dotyczącą taboru

    WYMAGANIA

    • doświadczenie związane z utrzymaniem lub serwisowaniem taboru pojazdów ciężarowych będzie dodatkowym atutem
    • prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
    • samodzielność, zaangażowanie i sumienność
    • uprawnienia diagnosty będą dodatkowym atutem
    • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
    • wykształcenie minimum średnie techniczne
    • dobra znajomość pakietu MS Office
    • dyspozycyjność, zaangażowanie, odpowiedzialność
    • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

    OFERUJEMY

    • umowę o pracę na pełny etat
    • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
    • unikalne doświadczenie zdobyte w największej firmie w branży transportów i logistyki gotowych samochodów w Polsce
    • możliwość doskonalenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
    • konkurencyjne wynagrodzenie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając APLIKUJ na dole ogłoszenia.

    W treści maila proszę określić dyspozycyjność (od zaraz lub możliwość podjęcia pracy od dnia...) oraz zawrzeć klauzulę:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )”