Młodszy Specjalista ds. Eksportu

  • Białystok, podlaskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 19.11.2018
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 19.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma NIBE- BIAWAR Sp. z o.o. w Białymstoku należąca do szwedzkiego koncernu NIBE, producent najwyższej jakości podgrzewaczy wody, zasobników, pomp ciepła i kolektorów słonecznych poszukuje do Działu Realizacji Sprzedaży Eksportowej osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Białystok

      Zakres obowiązków:

    • współpraca z rosyjskojęzycznymi klientami firmy
    • przyjmowanie i realizacji zamówień od klientów
    • przygotowywanie wszelkiej dokumentacji niezbędnej przy sprzedaży eksportowej poza Unię
    • raportowanie wykonywanych działań
    • współpraca z innymi działami firmy

    Od kandydatów oczekujemy:

    • minimum rocznego doświadczenia w sprzedaży eksportowej
    • biegłej znajomości języka rosyjskiego w mowie i piśmie (cyrylica) – warunek konieczny
    • dobrej znajomości języka angielskiego
    • praktycznej znajomości pakietu MS Office
    • umiejętności analitycznego myślenia, terminowości, rzetelności
    • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

    Oferujemy:

    • stabilność zatrudnienia i pracę pełną wyzwań w prężnie rozwijającej się firmie
    • możliwość poszerzenia doświadczenia w środowisku międzynarodowym koncernu NIBE
    • szkolenia produktowe
    • przyjazną atmosferę pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV klikając na przycisk APLIKUJ.

    Dziękujemy za nadesłanie zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97r o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883).”