Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Eksportu

AS-PL Sp. z o.o.O firmie

  • Elbląska 130
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 miesięcy temu
  • Specjalista

AS-PL Sp. z o.o.

Elbląska 130

Gdańsk

AS-PL Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem ze 100% polskim kapitałem, działającą w branży rozruszników i alternatorów.

Firma została założona w 1992 jako Auto-Starter, obecnie Spółka zatrudnia ponad 290 wykwalifikowanych pracowników.

Wieloletnie kontakty handlowe i sprzedaż do ponad 80 krajów na całym świecie sprawia, że firma znajduje się w czołówce dostawców części i podzespołów elektrycznych do pojazdów w Europie.

Opis stanowiska:

  • obsługa klienta- przygotowywanie ofert handlowych oraz dokumentacji eksportowej
  • utrzymywanie kontaktu i budowanie długotrwałych relacji z odbiorcami
  • aktywne pozyskiwanie nowych kontrahentów
  • kontakt z potencjalnymi klientami- telefoniczny oraz mailowy
  • reprezentowanie firmy i budowanie pozytywnego wizerunku na rynkach zagranicznych
  • udział w zagranicznych wyjazdach służbowych oraz międzynarodowych targach branżowych

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • znajomość drugiego języka jako plus
  • wykształcenie min. średnie
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów i budowania trwałych relacji biznesowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętności negocjacyjne
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • gotowość do odbywania podróży służbowych
  • prawo jazdy kat. B - aktywny kierowca

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w dynamicznym zespole i miłej atmosferze
  • umowę o pracę - pełny etat
  • pakiet medyczny
  • narzędzia pracy niezbędne na stanowisku
  • możliwość zdobywania szerokiego doświadczenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy