Młodszy specjalista ds. eksportu

Schumacher Packaging Sp. z o.oO firmie

Schumacher Packaging Sp. z o.o

Wrocławska 66

Krępice (pow. średzki)

Firma Schumacher Packaging jest jednym z największych europejskich producentów opakowań z  tektury litej i falistej.
Aktualnie do naszego zakładu w Krępicach pod Wrocławiem poszukujemy osoby, która dołączy do działu obsługi klienta na stanowisku:
Młodszy specjalista
ds. eksportu

Główne zadania:

  • obsługa istniejącej bazy klientów
  • przygotowanie oferty (kalkulacji) według zapytania klienta przy uwzględnieniu wymogów klienta oraz możliwości firmy
  • kontakt z klientami, prowadzenie korespondencji telefonicznej oraz mailowej
  • opracowanie reklamacji
  • kontrolowanie stanów magazynowych i bieżące wyjaśnianie zalegających na magazynie opakowań

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości j. niemieckiego (swobodna komunikacja)
  • wykształcenia minimum średniego
  • komunikatywności, łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • doskonałej organizacji pracy, samodzielności w działaniu

Mile widziane: doświadczenie w branży opakowań; znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • umowę o pracę od samego początku
  • program szkoleń, kursy językowe
  • karta multisport
  • bilety do kina
  • upominki jubuleuszowe i okazjonalne
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego
CV z nazwą stanowiska w tytule maila prosimy przesłać za pomocą przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy