Ta oferta pracy jest nieaktualna od 102 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy specjalista ds. eksportu

  • Krępice (pow. średzki), dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-07-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma Schumacher Packaging jest jednym z największych europejskich producentów opakowań z tektury litej i falistej. Główna siedziba Schumacher Packaging znajduje się w Ebersdorfie koło Coburga, w Bawarii. Obecnie posiadamy piętnaście zakładów produkcyjnych zlokalizowanych na terenie Niemiec, Polski i Holandii. Schumacher Packaging we Wrocławiu istnieje na polskim rynku opakowań od 1999 roku. W zakładzie pod Wrocławiem zatrudniamy 550 pracowników, a w całej grupie Schumacher Packaging 2500 pracowników.

    Aktualnie do naszego zakładu w Krępicach pod Wrocławiem poszukujemy osoby, która wesprze dział obsługi klienta na stanowisku:

    Miejsce pracy: Krępice (pow. średzki)

    Główne zadania:

    • obsługa istniejącej bazy klientów
    • przygotowanie oferty (kalkulacji) według zapytania klienta przy uwzględnieniu wymogów klienta oraz możliwości firmy
    • kontakt z klientami, prowadzenie korespondencji telefonicznej oraz mailowej
    • opracowanie reklamacji
    • kontrolowanie stanów magazynowych i bieżące wyjaśnianie zalegających na magazynie opakowań

    Nasza firma oferuje:

    • stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
    • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej i nowoczesnej organizacji
    • atmosferę firmy rodzinnej
    • szkolenia specjalistyczne i kursy językowe
    • karta Multisport, bilety do kina
    • upominki jubileuszowe i okazjonalne
    • świąteczne bony pieniężne, paczki dla dzieci
    • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej

    Od kandydatów oczekujemy:

    • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego (swobodna komunikacja)
    • wykształcenia minimum średniego
    • komunikatywności, łatwości w nawiązywaniu kontaktów
    • doskonałej organizacji pracy, samodzielności w działaniu

    Mile widziane:

    • doświadczenie w branży opakowań
    • znajomość języka angielskiego

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z podaniem stanowiska w tytule
    e-maila za pomocą przycisku Aplikuj lub:

    Dział Personalny
    Schumacher Packaging Sp. z o.o.
    ul. Wrocławska 66 Krępice
    55-330 Miękinia

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".