Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Eksportu

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 29.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MŁODSZY SPECJALISTA DS. EKSPORTU
    LOGISTYKA
    NIVEA POLSKA, POZNAŃ

    Grupę Beiersdorf reprezentują w Polsce trzy spółki: NIVEA Polska, Beiersdorf Manufacturing Poznań i tesa tape. Aplikujesz do NIVEA Polska gdzie zespół 240 pasjonatów ponadczasowej marki nr 1pracuje w Sprzedaży, Marketingu, Supply Chain, Finansach i HR.

    ZADANIA:

    Aplikując do nas masz szansę dołączyć do dynamicznego zespołu odpowiadającego za sieć transportową w Grupie Beiersdorf i przyczyniać się do jego geograficznego oraz funkcjonalnego rozwoju. Przejmiesz odpowiedzialność za wyznaczone rynki docelowe, wsparcie rozwoju procesów, nawiązywanie relacji z klientami i współpracę z dostawcami usług. Do Twoich najważniejszych obowiązków będzie należeć: koordynacja procesu eksportu poczynając od ruchów materiałów w systemie SAP i zlecania zamówień transportowych na platformie TRANSPOREON, poprzez koordynację odpraw celnych, a kończąc na fakturowaniu, raportowaniu KPI i poszukiwaniu ciągłych udoskonaleń.

    OCZEKIWANIA:

    • Wykształcenie wyższe
    • Pierwsze doświadczenie w operacjach logistycznych / obszarze eksportu/importu / obsłudze klienta
    • Biegła znajomość języka angielskiego
    • Komunikatywność i orientacja na pracę zespołową
    • Umiejętność planowania i organizacji własnej pracy
    • Umiejętność rozwiązywania problemów, szczególnie pracując pod presją czasu
    • Doświadczenie w pracy z systemem SAP będzie dodatkowym atutem

    OFERTA NIVEA:

    • Umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie
    • Bogaty pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna dla całej rodziny, Przedszkole NIVEA, system kafeteryjny MyBenefit z kartą Multisport, sala sportowa NIVEA, ubezpieczenie NNW i inne)
    • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku