Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy specjalista ds. eksportu - rynek francuski

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 2019-04-25

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Vetrex Sp z o.o. od 1997 r. zajmuje czołowe miejsce wśród producentów stolarki PVC.

    Wierni zasadzie: ''Wspólna praca to sukces", stawiamy na wyzwania i rozwój osobisty, a przez to rozwój całej organizacji. Innowacja, partnerstwo, lojalność to wartości, które przyświecają nam w codziennej pracy i dzięki którym udało nam się zbudować rzetelną sieć handlową w Polsce i zagranicą

    W ciągu ostatnich lat zgromadziliśmy zespół ekspertów i doradców z ogromnym doświadczeniem, którym zawdzięczamy ekspansję naszej firmy na rynkach zagranicznych.

    W związku z dynamicznym rozwojem struktur handlowych, firma VETREX Sp. z o.o., producent stolarki otworowej premium, poszukuje kandydatów na stanowisko:
    Nr ref.: SFR/05/2019

    Zakres obowiązków:

    • przygotowanie ofert i doradztwo techniczne,
    • odpowiedzialność za logistykę i dokumentację związaną z dostawami i procesami sprzedaży,
    • utrzymywanie współpracy oraz pozytywnych relacji z aktualnymi klientami.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • bardzo dobrej znajomości w mowie i piśmie języka francuskiego,
    • znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem,
    • znajomość narzędzi MS Office,
    • wykształcenia minimum średniego (studenci mile widziani),
    • umiejętności planowania i organizowania własnej pracy,
    • samodzielności, odpowiedzialności i zaangażowania.

    Oferujemy:

    Dofinansowanie do opieki medycznej Enel-med.
    Kafeteryjny wybór pakietów Multisport.
    Atrakcyjne ubezpieczenia grupowe.
    Zdobycie doświadczenia zawodowego w miedzynarodowej firmie produkcyjnej.
    System premiowy.
    Indywidualne plany potrzeb szkoleniowych.
    Akademia Vetrex.
    Bonus finansowy za polecenie pracownika.
    Dofinansowanie kursów jezykowych.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o wklejenie w aplikacji klauzuli:

    “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacji przez Vetrex sp. z o.o. (Rokitki, ul. Skarszewska 13, 83-110 Tczew).
    Zostałem poinformowany, że dane nie będą udostępnianie innym podmiotom, każdej osobie przysługuje prawo wglądu, edycji, poprawiania, przenoszenia oraz usuwania swoich danych. Podanie danych jest dobrowolne."

    Pełną informację odnośnie przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

    Wyjaśnień w sprawach związanych z danymi osobowymi udziela Inspektor Ochrony Danych, e-mail: [email protected]
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert droga e-mailową z podaniem w temacie hasła SFR/05/2019, na adres: [email protected]
    Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.