Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy specjalista ds. eksportu (rynek niemiecki)

Klient Pracuj.plO firmie

  • Tczew

    Tczew, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie ofert i doradztwo techniczne,

  • odpowiedzialność za logistykę i dokumentację związaną z dostawami i procesami sprzedaży,

  • utrzymywanie współpracy oraz pozytywnych relacji z aktualnymi klientami.

Nasze wymagania

  • bardzo dobrej znajomości w mowie i piśmie języka niemieckiego

  • znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem

  • znajomość narzędzi MS Office

  • wykształcenia minimum średniego (studenci mile widziani)

  • umiejętności planowania i organizowania własnej pracy,

  • samodzielności, odpowiedzialności i zaangażowania.

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o pełnoetatową umowę o pracę

  • atrakcyjne warunki pracy i przejrzysty system premiowy,

  • wsparcie w okresie wdrożenia,

  • system ciekawych i rozwijających osobowość szkoleń,

  • duże możliwości rozwoju zawodowego,

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • miłą atmosferę w pracy.