Ta oferta pracy jest nieaktualna od 43 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. eksportu

  • Tczew, Rokitki (pow. tczewski), pomorskie
  • Specjalista
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Vetrex Sp z o.o. od 1997 r. zajmuje czołowe miejsce wśród producentów stolarki PVC i aluminiowej.

    Wierni zasadzie: ''Wspólna praca to sukces", stawiamy na wyzwania i rozwój osobisty, a przez to rozwój całej organizacji. Innowacja, partnerstwo, lojalność to wartości, które przyświecają nam w codziennej pracy i dzięki którym udało nam się zbudować rzetelną sieć handlową w Polsce i zagranicą

    W ciągu ostatnich lat zgromadziliśmy zespół ekspertów i doradców z ogromnym doświadczeniem, którym zawdzięczamy ekspansję naszej firmy na rynkach zagranicznych.

    W związku z dynamicznym rozwojem struktur handlowych, firma VETREX Sp z o.o., producent stolarki otworowej premium, poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Młodszy specjalista ds. eksportu
    (rynek włoski)
    Miejsce pracy: Tczew, Rokitki (pow. tczewski)
    Nr ref.: SIT/03/2018

    Zakres obowiązków:

    • przygotowanie ofert i doradztwo techniczne,
    • odpowiedzialność za logistykę i dokumentację związaną z dostawami i procesami sprzedaży,
    • utrzymywanie współpracy oraz pozytywnych relacji z aktualnymi klientami.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • bardzo dobrej znajomości w mowie i piśmie języka włoskiego
    • znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem
    • znajomość narzędzi MS Office
    • wykształcenia minimum średniego (studenci mile widziani)
    • umiejętności planowania i organizowania własnej pracy
    • samodzielności, odpowiedzialności i zaangażowania.

    W zamian oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • atrakcyjne warunki pracy,
    • wsparcie w okresie wdrożenia,
    • system ciekawych i rozwijających osobowość szkoleń,
    • duże możliwości rozwoju zawodowego,
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • miłą atmosferę w pracy.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert z podaniem w temacie hasła
    "Młodszy specjalista ds. eksportu IT" klikając przycisk Aplikuj.

    Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie w aplikacji klauzuli:

    “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacji przez Vetrex sp. z o.o.(Rokitki, ul. Skarszewska 13, 83-110 Tczew). Zostałem poinformowany, że dane nie będą udostępnianie innym podmiotom, każdej osobie przysługuje prawo wglądu, edycji, poprawiania, przenoszenia oraz usuwania swoich danych. Podanie danych jest dobrowolne."