Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Emisji Reklam

POLSKA PRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja i ewidencja reklam, które umieszczamy w naszych tytułach
  • planowanie i terminowe raportowanie zajętości reklamowej w poszczególnych produktach
  • makietowanie i kontrola rozmieszczenia reklam
  • współpraca z działem handlowym i redakcyjnym
  • kontrola prawidłowego obiegu dokumentów
  • współpraca z działem księgowym i kontrolingowym

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku administracyjnym, biurowym będzie dużym plusem
  • znajomość pakietu MS Office
  • chęć nauki i zdobywania nowych umiejętności
  • sumienność, dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • pracę w dużej, stabilnej firmie z produktami, które są silnymi i znanymi markami na lokalnych rynkach
  • pracę w koleżeńskim i zgranym zespole
  • stałe godziny pracy
  • stałe wynagrodzenie
  • benefity finansowe (dofinansowanie wakacji, także wakacji dzieci oraz bonusy świąteczne)

Benefity

  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • ekipa zgranych ludzi
  • miła atmosfera

Kiedy rozpoczniesz pracę, zapewnimy Ci pakiet wdrożeniowy:

  • szkolenia z naszych produktów i systemów służących do codziennej pracy
  • wdrożenie do obowiązków na Twoim stanowisku
  • pełne wsparcie organizacyjne, w tym opiekę doświadczonych pracowników

POLSKA PRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Polska Press Grupa to jedna z największych grup medialnych w Polsce.

Jesteśmy liderem na rynku mediów regionalnych i lokalnych. Działamy w 17 Oddziałach w całym kraju, codziennie przekazujemy aktualne informacje i proponujemy użyteczne rozwiązania dla naszych czytelników i klientów.

Młodszy Specjalista ds. Emisji Reklam, Kielce