Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Employer Brandingu

Diagnostyka S.A.

Profesora Michała Życzkowskiego 10

Czyżyny

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i wparcie logistyczne wydarzeń employer brandingowych dla kandydatów oraz pracowników (m.in. targi pracy, dni otwarte, projekty CSR, wydarzenia sportowe, spotkania integracyjne)

  • Współtworzenie materiałów brandingowych na wewnętrznej platformie oraz w social mediach, (obsługa platformy wewnętrznej do komunikacji wewnętrznej, współprowadzenie SM)

  • Promowanie ofert pracy oraz wydarzeń employer brandingowych

  • Budowanie relacji z przedstawicielami uczelni medycznych, organizacjami studenckimi oraz z zewnętrznymi dostawcami

  • Bliska współpraca z Pionem HR głównie z Działem Rekrutacji, Działem Marketingu oraz przedstawicielami regionów

  • Poszukiwanie i wdrażanie własnych kanałów dotarcia do grupy docelowej

  • Możliwość udziału w bieżących projektach z obszaru HR i komunikacji wewnętrznej

Nasze wymagania

  • Szukamy pasjonata pracy z ludźmi i employer brandingu, sprawnego organizatora

  • Wykształcenie wyższe (najchętniej EB, ZZL, marketing, socjologia)

  • Minimum roczne doświadczenie w wewnętrznym dziale employer brandingu/komunikacji wewnętrznej

  • Lekkie pióro – niezbędne do tworzenia treści na naszych kanałach

  • Kreatywność – dostaniesz przestrzeń na wdrażanie własnych pomysłów

  • Wielozadaniowość i umiejętność planowania pracy– będziesz ogarniać wiele wydarzeń, dużo się u nas dzieje działamy na terenie całego kraju

To oferujemy

  • Pracę która ma sens – z dumą pracujemy dla branży Healthcare. Na co dzień działamy na rzecz zdrowia milionów pacjentów. Jesteśmy #diagheroes

  • Różnorodne projekty EB (nasze grupy docelowe to stanowiska medyczne, sprzedażowe, administracyjne, finansowe, IT) nie zamykamy się w jednym obszarze i stale rozwijamy struktury

  • Współpracę w kameralnym, zgranym zespole który dzieli się swoją wiedzą i wymienia doświadczeniami

  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę, pełen etat, stałe godziny pracy, pracujemy stacjonarnie

  • Dostęp do niezbędnych narzędzi

  • Biuro w Krakowskim Parku Technologicznym

  • Pakiet socjalny m.in: karta multisport, opieka medyczna, możliwość grupowego ubezpieczenia, zniżki na badania laboratoryjne, kurs języka online etutor

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne