Ta oferta pracy jest nieaktualna od 201 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Employer Brandingu

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    opisopisopis
    Młodszy Specjalista
    ds. Employer Brandingu
    Nr ref.: MSEB/ADM

    Podstawowe informacje

    Miejsce pracy:
    Kraków
    Godziny pracy:
    do ustalenia
    z kierownikiem
    Rodzaj umowy:
    najkorzystniejszy
    dla Ciebie
    zapraszamy:od zaraz!
    branża:IT
    podróże służbowe:
    praca zdalna:
    kontakt z klientem:
    wyzwania projektowe:

    Jeśli pasjonuje Cię obszar EB, lubisz wyzwania, masz mnóstwo energii, potrafisz odnaleźć się w różnorodnych zadaniach, łatwo nawiązujesz i uwielbiasz kontakt z ludźmi, to prawdopodobnie jesteś osobą, której szukamy.
    Poza tym ucieszy nas jeśli:

    • masz doświadczenie związane z marketingiem, komunikacją lub wprost Employer Brandingiem
    • posiadasz wykształcenie wyższe (idealnie, gdyby było związane z marketingiem lub komunikacją)
    • lubisz i potrafisz pisać teksty
    • jesteś osobą doskonale zorganizowaną
    • social media nie mają przed Tobą tajemnic i wiesz jak zaplanować i przeprowadzić kampanię na Facebooku
    • hasła: CMS, konwersja, content - mówią Ci coś, a nawet dużo
    • znasz język angielski w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
    • cenisz sobie możliwość samodzielnej organizacji swojej pracy
    • jednocześnie doceniasz pracę w zespole i umiesz się w niej odnaleźć
    • posiadasz prawo jazdy kat. B i nie masz obaw przed prowadzeniem samochodu

    Zadania:

    Do Twoich obowiązków należeć będzie wspieranie oraz samodzielne prowadzenie szeroko rozumianych działań EB.

    Nasza oferta

    prywatna opieka
    medyczna
    dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych
    indywidualny plan
    szkoleniowy
    wyjazdy/spotkania
    integracyjne

    Dodatkowo

    udział w inicjatywach charytatywnych
    wymiana wiedzy

    imprezy rodzinne
    świetnie zlokalizowane biuro

    wsparcie startu w zawodach sportowych
    kameralna atmosfera

    infrastruktura rowerowa
    własne biurko

    Osoby zainteresowane ofertą pracy w Comarch prosimy o wypełnienie ankiety rekrutacyjnej online na stronie kariera.comarch.pl oraz o załączenie CV i listu motywacyjnego.

    Uprzejmie informujemy, że na spotkania rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby.

    Prosimy o załączenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez wszystkie podmioty wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Comarch, wymienione na stronie: www.comarch.pl/o-firmie/grupa-kapitalowa, moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez którykolwiek z wyżej wskazanych podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Comarch (zgodnie z Ustawą z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.)." Powyższa zgoda dotyczy również załączonych przeze mnie ewentualnych dodatkowych dokumentów (CV, referencje, etc.).

    Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda moze być wycofana pisemnie w każdym czasie. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-a o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania i aktualizowania.
    Załączenie powyższej klauzuli jest niezbędne do rozpoczęcia procesu rekrutacji.