Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Energetycznych

AQUANET S.A. O firmie

  • Dolna Wilda 126, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

AQUANET S.A.

Dolna Wilda 126

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • udział w nadzorowaniu dokumentacją techniczną oraz dokumentacją techniczno-ruchową istniejących i oddawanych do eksploatacji obiektów elektroenergetycznych i urządzeń akp;

  • udział w sprawowaniu dozoru nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych i akp;

  • uczestniczenie w opiniowaniu dokumentacji oraz udział w odbiorach technicznych;

  • uczestnictwo w inicjowaniu przedsięwzięć w zakresie budowy nowych, rozbudowy i modernizacji urządzeń elektroenergetycznych;

  • uczestniczenie w komisjach przekazujących urządzenia elektroenergetyczne do przeglądów i odbierających po przeglądzie;

  • prowadzenie ewidencji prac kontrolno-pomiarowych;

  • przeprowadzanie napraw, przeglądów i konserwacji urządzeń elektroenergetycznych i akp.

  • współudział przy nadzorze pracy układów wytwórczych energii elektrycznej Spółki (zespoły prądotwórcze, fotowoltaika).

Nasze wymagania

  • wykształcenia min. średniego kierunkowego (technik elektro- energetyk, technik automatyki –energetyki);

  • uprawnień dozorowych i eksploatacyjnych SEP (E i D Gr 1) do 1 kV (mile widziane również powyżej 1 kV);

  • znajomości podstawowych przepisów prawa z zakresu eksploatacji i budowy urządzeń elektroenergetycznych, akp, prawa budowlanego i energetycznego;

  • znajomości podstawowych zasad wykonywania prac kontrolno-pomiarowych;

  • mile widziana umiejętność posługiwania się schematami elektrycznymi i akp oraz znajomość podstawowych zasad prowadzenia ruchu sieci elektroenergetycznej do 1 kV i powyżej 1 kV;

  • mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków;

  • mile widziane podstawowe umiejętności programowania sterowników PLC;

  • prawo jazdy kat. B;

  • umiejętności współpracy, zaangażowania i samodzielności.

To oferujemy

  • prywatna opieka medyczna;

  • pracowniczy program emerytalny;

  • pracownicza kasa zapomogowa;

  • wolontariat pracowniczy;

  • możliwość pracy zdalnej;

  • turnieje sportowe;

  • karta Multisport;

  • dofinansowanie studiów;

  • dodatkowy system wynagrodzenia premiowego;

  • dopłata do wypoczynku;

  • dopłata do nauki języków obcych;

  • paczki bożonarodzeniowe dla dzieci;

  • piknik firmowy;

  • darmowe miejsca parkingowe;

  • umowa o pracę;

  • nowoczesne technologie;

  • programy szkoleniowe;

  • rozwój zawodowy;

  • dzień zdrowia raz w roku;

  • ubezpieczenie na życie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne