Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. exportu

WEREMCZUK FMR Sp. z o.o.O firmie

WEREMCZUK FMR Sp. z o.o.

Bełżycka 73

Niedrzwica Duża (pow. lubelski)

Twój zakres obowiązków

  • poszukiwanie i nawiązanie kontaktów z potencjalnymi klientami

  • przygotowywanie, negocjowanie, podpisywanie i realizacja umów handlowych

  • budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji biznesowych z klientami zagranicznymi

  • wdrażanie nowych produktów na powierzonym rynku zagranicznym

  • Uzupełnianie i prowadzenie dokumentacji WDT/EXPORT

Nasze wymagania

  • dobra znajomość j. angielskiego B1+ – warunek konieczny (komunikatywny w mowie i piśmie)

  • umiejętność budowania długoterminowych relacji z klientami

  • umiejętność ustalania priorytetów oraz dążenie do realizacji celów

  • gotowość do zagranicznych podróży służbowych (3-4 w roku)

  • umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kat. B

  • Zainteresowanie rolnictwem

To oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie z branży rolniczej

  • stabilne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym

  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia

  • pracę z międzynarodowymi klientami

  • zdobycie niezbędnej wiedzy do realizacji obowiązków na stanowisku poprzez pracę w zespole

  • umowę o pracę