Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. fakturowania i rozliczeń

Starcom Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • poprawne i terminowe wystawianie faktur (faktur sprzedaży, korekt sprzedaży, faktur zaliczkowych) zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi i rachunkowymi oraz wewnętrznymi wytycznymi;

  • księgowanie faktur oraz kontrola poprawności księgowań faktur sprzedaży w systemie finansowo- księgowym;

  • odpowiedzialność za kompletowanie dokumentacji fakturowej zgodnej z wytycznymi agencji w celu prawidłowego wystawienia i wysłania faktury do klienta;

  • bieżąca analiza i kontrola zapisów w systemie finansowo-księgowym;

  • bieżąca analiza otwartych zleceń w celu terminowego fakturowania i obsługi zleceń agencyjnych;

  • przygotowanie raportów zleconych przez przełożonego oraz wymaganych przez agencje;

  • przygotowanie dokumentacji dla potrzeb audytu zewnętrznego i wewnętrznego.

Nasze wymagania

  • Podstawowa wiedza z zakresu ustawy o rachunkowości, preferowane doświadczenie w księgowości;

  • Wykształcenie średnie lub wyższe;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

  • Znajomość programu MS Excel w stopniu średnio-zaawansowanym;

  • Dbałość o szczegóły, terminowość, zaangażowanie;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Bardzo dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Opieka medyczna

  • Karta Multisport

  • Międzynarodowa współpraca

  • Kultura dialogu i otwartości na inicjatywę

  • Przyjazna atmosfera pracy

  • Równowagę z życiem prywatnym

  • Brak dress code

  • Świeże owoce

Starcom Sp. z o.o.

Firma Starcom Sp. z o.o., oddział Re:Sources stanowi centrum usług stworzone w ramach Grupy Kapitałowej Publicis. Jesteśmy centrum biznesowym, które świadczy usługi agencjom reklamowym oraz domom mediowym z zakresu: księgowości, podatków, HR & payroll, prawnego oraz IT.

Przewiń do profilu firmy