Ta oferta pracy jest nieaktualna od 99 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. fakturowania i umów serwisowych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Każdego dnia przewozimy miliard osób na całym świecie. Naszymi windami, schodami i chodnikami ruchomymi podróżuje 500 000 ludzi na minutę - to cały Poznań, pięć razy Koszalin czy jedna trzecia Warszawy.

    Zatrudniamy blisko 58 000 pracowników w ponad 100 oddziałach na wszystkich kontynentach. Ale Schindler to nie tylko duże liczby, szczytne idee i szwajcarska precyzja w każdym detalu. Nasza organizacja to również twórczy mix doświadczenia i innowacji, szczere przyjaźnie oraz szansa na wspaniałą karierę.

    Dołącz do zespołu i poznaj ludzi tworzących sukces marki Schindler w Polsce.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków obejmuje:

    - Obsługę procesu fakturowania usług serwisowych oraz napraw

    - Administrowanie umowami serwisowymi poprzez m.in. aktualizację, aneksowanie, cesje

    - Wprowadzanie oraz nadzór nad poprawnością i aktualnością danych dotyczących umów serwisowych w systemie SAP

    - Bieżącą współpracę z Klientem – informowanie o statusie zobowiązań, udzielanie wyjaśnień dotyczących fakturowanych usług

    - Codzienną współpracę z Działem Serwisu i Księgowości

    - Udział w projektach ogólnofirmowych, np. optymalizacyjnych

    Oczekujemy:

    - Min. rocznego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

    - Wyższego wykształcenia ekonomicznego (preferowane finanse, rachunkowość)

    - Praktycznej znajomości MS Office (Word, Excel)

    - Znajomości SAP – dodatkowy atut

    - Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

    - Skrupulatności, dokładności

    - Umiejętności organizacji pracy

    - Umiejętności współpracy, radzenia sobie z wymagającym Klientem

    Oferujemy:

    - Umowę o pracę w stabilnej międzynarodowej firmie

    - Możliwość rozwoju zawodowego

    - Bogaty pakiet szkoleń

    - Prywatną opiekę medyczną dla pracownika oraz możliwość objęcia opieką medyczną rodziny pracownika

    - Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych

    - Narzędzia pracy niezbędne na w/w stanowisku

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

     Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o dopisanie klauzuli “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zwartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz 883.”

    www.schindler.com