Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy specjalista ds. fakturowania

  • Konstancin-Jeziorna, Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy jedną z trzech największych firm na światowym rynku rozwiązań dostępu i zabezpieczeń. Wraz z 16.000 pracowników jesteśmy z naszymi klientami w ponad 130 krajach. A kto rozpoczyna pracę z nami może poczuć to od razu: Jesteśmy ciekawi ludzi i zawsze oczekujemy od nich tego co najlepsze. Jesteśmy otwarci na nowych kolegów i chcemy obdarzać ich zaufaniem - dla nas to jest częścią kultury, która pozwoliła nam odnieść sukces. Zaufanie to coś, co łączy nas w dormakaba. I to, co zapewnia wspaniały początek kariery z nami.

    dormakaba Polska Sp. z o.o.
    ul. Warszawska 72
    05-520 Konstancin-Jeziorna
    Polska

    T: +48 22 736 59 00

    www.dormakaba.pl

    Twoja Szansa

    Warszawa i okolice

    Czego możesz od nas oczekiwać:

    • ciekawa praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • możliwość rozwoju i realizowania swoich pomysłów
    • przyjazna atmosfera pracy
    • umowa o pracę

    Czego oczekujemy:

    • obsługa komputera i urządzeń biurowych
    • znajomość języka angielskiego min. podstawowy
    • dobra organizacja pracy
    • komunikatywność
    • odpowiedzialność
    • wysoka kultura osobista
    • zaangażowanie
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

    Zakres obowiązków:

    • wystawianie różnego typu faktur (faktury sprzedażowe, korygujące, proformy)
    • kompletowanie dokumentów
    • kontrola nad obiegiem dokumentacji
    • wsparcie działu serwisu – współpraca z koordynatorami serwisu

    Zgłoszenia zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać klikając:

    W tytule wiadomości prosimy wpisać:
    Młodszy specjalista ds. fakturowania.

    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy jedynie wybranym kandydatom spełniającym wymagania.