Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. fakturowania

MFO Spółka AkcyjnaO firmie

MFO Spółka Akcyjna

70A

Kożuszki-Parcel (pow. sochaczewski)

Twój zakres obowiązków

  • Wystawianie i ewidencjonowanie faktur - sprawdzanie ich poprawności zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi i rachunkowymi

  • Wysyłka faktur do klienta

  • Wystawianie deklaracji Intrastat

  • Obsługa limitów kupieckich

  • Obsługiwanie systemów magazynowo - sprzedażowych

  • Tworzenie raportów i zestawień z obszaru należności oraz innych, zleconych przez przełożonego

  • Zapewnienie prawidłowego obiegu i archiwizacji dokumentów

  • Współpraca z działem księgowości i pozostałymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe z zakresu ekonomii, rachunkowości lub pokrewne

  • Doświadczenie i/lub wiedza z zakresu poprawności wystawiania faktur

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane

  • Znajomość programów sprzedażowo-magazynowych i ERP (dodatkowy atut)

  • Obsługa pakietu Microsoft Office, w szczególności Excel, w stopniu średnio-zaawansowanym

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego - mile widziana

  • Dobra organizacja pracy, terminowość

  • Umiejętność szybkiego uczenia, pracy w zespole i komunikatywność

To oferujemy

  • Praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie notowanej na GPW

  • Umowa o pracę

  • Bogaty pakiet w LUX-MED, pozwalający zadbać o zdrowie

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego (dla pracownika i członków jego rodziny)

  • Deklarujemy, nie tylko w ogłoszeniu, że u nas chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji to coś, na co stawiamy 😊

MFO S.A. to największy producent profili stalowych na rynku polskim oraz liczący się w Europie i na świecie. Dzięki wykwalifikowanemu zespołowi pracowników od lat skutecznie wdrażamy nowoczesne technologie i staramy się sprostać potrzebom naszych Klientów.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.