Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. fakturowania

BERNER POLSKA Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikowanie zamówień wg ustalonych kryteriów

  • Wystawianie dokumentów sprzedażowych (FV) i magazynowych (głównie WZ) – ok 150 dziennie, zgodnie z obowiązującymi przepisami i wewnętrznymi wytycznymi

  • Codzienna współpraca z działem sprzedaży, księgowości i logistyki

  • Dbałość o wysoką jakość obsługi klienta

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku – w dziale handlowym/obsługi klienta

  • znajomość aktualnych przepisów w zakresie fakturowania

  • rzetelność i skrupulatność w wykonywaniu zadań

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • wysoka kultura osobista

  • znajomość ERP Symfonia będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy hybrydowej (biuro / home office)

  • Jasny i klarowny system wynagradzania

  • Przyjazna atmosfera

  • Możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego

  • Pakiet benefitów: opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, karnet sportowy, ubezpieczenie grupowe, zakupy pracownicze oraz imprezy integracyjne

  • Darmowe kursy j. angielskiego/niemieckiego/hiszpańskiego

  • Wewnętrzna platforma szkoleniowa

  • Dogodna lokalizacja obok CH Bonarka

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • program rekomendacji pracowników

Szukasz pracy w firmie, która uczciwie traktuje swoich pracowników, klientów i dostawców? Chcesz dbać o wysoki poziom obsługi klienta? Pracujesz rzetelnie i dokładnie, a powtarzalne zadania nie stanowią dla Ciebie problemu? Jako młodszy specjalista ds. fakturowania będziesz weryfikować napływające zamówienia wg ustalonych kryteriów, wystawiać dokumenty sprzedażowe/magazynowe, monitorować należności oraz utrzymywać bieżący kontakt z koleżankami i kolegami z innych działów – przede wszystkim sprzedaży, księgowości, logistyki.

Berner Polska jest jedną z niewielu firm, które działają w oparciu o sprzedaż bezpośrednią na rynku budowlanym, przemysłowym, i motoryzacyjnym. Nie jesteśmy wielką korporacją, a nasz niewielki, ale zgrany dział Customer Service zapewnia wysoki poziom obsługi naszym klientom w trakcie procesu zakupów. Jeżeli więc chcesz rozwijać się w tym obszarze, to nie znajdziesz lepszego połączenia wiedzy fachowej i rozwoju zawodowego, niż oferta naszej firmy.

Przewiń do profilu firmy